Iluze (studentský film)

Illusion

Dokumentární

Česko, 2018, 60 min

• boni

Kateřina Turečková, která vypadá spíše jak Tureček (placený německým Turkem), si zajela na takový trochu delší eurovíkend k Hungaristům (ne, nemyslím do Bratislavy) a natočila další pomatenou levičáckou agitku, jež má výpovědní hodnotu rovnou pohlaví, které má napsané režisér/ka v občance. Teď akorát nevím, z čeho (a koho) mi je na zvracení více. Ale samozřejmě pseudoelity České televize jsou nadšené, neb konečně našly expertku na Maďarsko, která odpovídá jejich propagandistickým kritériím. __ vzkaz pro uživatele gazogazo: Právě jsi předvedl učebnicový příklad toho, jak ze sebe udělat pár větami naprostého debila. Hlavně zmínkou o internetu a informované společnosti. Chicht. Tento dokument je právě zářným příkladem toho, že v době internetu, kdy si může každý informace ověřovat (a to se bavím jen o zdrojích, které podle všeobecného mínění poskytují důvěryhodné informace, tedy rozhodně ne o aeronetu či obdobných - ve své podstatě opravdu konspiračních - webech), již nemusíme věřit všemu, čím se nás někdo snaží "nakrmit" prostřednictvím televizní obrazovky, a proto tě zvu na věcnou debatu, podloženou jen relevantními, a tím pádem dohledatelnými, argumenty, kde mi můžeš dokázat, že se pletu, a já tobě, že je tohle jen další z řady "pseudodokumentů" bez jakékoli vypovídající hodnoty. Jinými slovy si je můžeme poměřit. Argumenty, pochopitelně. A pak se uvidí, kdo je metal, tedy mentál. __ Aby bylo jasno, tak já tuze rád debatuji s přívrženci levé části politického spektra. __ Á propos - nabízím ti pravopisnou korekci tvých případných reakcí, neb totiž jak mohu brát v potaz něčí názory, když jsou sice vyjádřeny v jazyce českém, ale s do očí bijícími pravopisnými chybami?(12.1.2019)

Ten koncept je zajímavý, ale ne moc dobře rozpracovaný a částečně kontraproduktivní. Např. proč mít u imitace počítačové hry low res digitální kameru? To je úplně mimo koncept, přitom jde o inscenované scény, kde k tomu není jiný důvod, než že jde o stylistickou volbu. Chtělo to prostě držet se centrální myšlenky a být důsledný.(29.10.2018)

• Karlos80

Dokument zlém Viktoru Orbánovi, na jehož bustu je možné v dokumentu střílet, aby se lidé zbavili frustrace z jeho autority. Současný protiobčanský režim v ČR, který více méně, ale skrytě podporuje všelijakou homo-gender, pro muslimskou a jinou zvrácenou a nepřirozenou agendu ve stylu Evropské unie a všeobecně Západu, se neštítí postavit do vysílání ČT před diváky sotva vycválanou studenku neomarxismu (která je přímo napojená na CEU Budapest George Sorose, ale její práce plní neziskovou mediální zakázku Open Society Foundations George Sorose), ve kterém je jednostranně a nevyváženě vykreslován obraz prý děsivého a zlého Viktora Orbána. Prostě jako obvykle na zeblití. Více v článku zde : https://aeronet.cz/news/skandal-soukup-reditel-tv-barrandov-se-zastal-viktora-orbana-a-tvrde-zautocil-na-ceskou-televizi-za-jeji-nevyvazene-a-zmanipulovane-zpravodajstvi-zaznela-neuveritelna-slova/(14.12.2018)

• gazogazo

To je zase metal. Ze tří komentářů jsou tady dva konspirační malopérové. Přátelé děkuji že jste sem vykydali to nejlepší ze sebe - rozkliknout vaše profily je jako koukat do hovna zevnitř. Kdysi dávno to vypadalo, že internet povede k informované společnosti. Ulalá, a vidíme to? karlosova kontra kontrarevoluce.(13.1.2019)