Michael (Mark Ghanimé) sa zúfalo snaží zblížiť so svojou dospievajúcou dcérou Karen (Jeni Ross). Keď narazia na odľahlý dom a v ňom situovanú escape room, zacíti jedinečnú šancu naplniť tento svoj zámer. Dajú sa do kopy s dvojicou špecialistov na únikové hry a zábava môže začať. Štvorica však čoskoro zistí, že tu ide o viac, než len riešiť logické hádanky. V dome sa začnú diať zvláštne veci a oni si pomaly uvedomujú, že v stávke je to najcennejšie – ich vlastné životy. (beso74)

beso74

Asi štvrtý film s podobnou tématikou a asi najhorší z nich (Nie žeby ostatné, čo som videl boli zas až tak dobré). Štvorica dobrodruhov chce precvičiť svoju logiku, naučiť sa hrať trochu tímovo a zažiť nejaké to vzrušenie a tak sa zastaví pri domčeku, ktorý je prerobený na práve takýto účel. Dievčatko vyzerá byť naprostý génius, pretože pri svojej prvej návšteve prichádza na šifry oveľa skôr ako dvojica ostrieľaných veteránov. Mňa to však medzitým už začalo nudiť , ale zrazu sa tu objaví nadprirodzeno a ja opätovne zbystrím pozornosť, že sa niečo zaujímavé bude diať. Namiesto toho som podobne ako hrdinovia uviazol v exhibicionizme tvorcov, ktorí sa vyšantili na vzhľade izieb, zabudli však k nim priradiť aj nejaký dej, ktorý má problém sa niekam pohnúť a najradšej sa pohybuje v slučkách. Čím bližšie ku koncu, tým je divák viac zmätený a menej spokojný. Bohužiaľ, aj napriek snahe o šokujúci koniec je to totálna hlúposť. ()

stration

Tento žánr se mi obzlášť líbí, už jenom z důvodu hraní Escape The Room Games na mém PC. Začátek filmu je vynikající a nástup do strašidelňáckýho domu působivý. Pak, a to bohužel většinu stopáže, sledujeme celkem zmatenou hru, která zavání něčím hodně divným. To se potvrdí koncem, který je buď geniální, nebo ukázka zoufalství tvůrců, jak to celé zakončit. Mně nevadil. Celkem jsem si tuhle "eskejpovku" užil a doporučuju ji každému, kdo chce hledat únik z pekelně strašidelnýho baráku a ještě zapeklitějšího filmu. ()

Astaroth12

Videl som niekoľko únikových hier. Niektoré mali dômyselne hádanky a ešte zaujímavejšie riešenia, inde sa k bezbranným lúštiteľom pridal aj pomstychtivý démon a zas u inej si len z niekoho, kto tieto hry vyhľadáva chceli len trocha vystreliť. A potom tu máme tento strašidelný dom, ktorý sa ani tak nezaoberá únikovou hrou, ako vatou okolo toho. Je pekne, že pri takomto druhu filmu si niekto spomenul aj na časové smyčky, ale malo by to aj tak mať hlavu a patu, čo v tomto prípade sa nepodarilo splniť. Je to kvôli viacerým faktorom a to nezaujímavým scenárom, slabou kamerou či úbohým herectvom zúčastnených. Ale hlavne mi to prišlo celkovo chaotické a zmagorené a finále už bolo aj na mna priveľa. Tak len slabé 2*. ()

oveckaoa odpad!

Takhle vypadá přesně film u kterého vítězí forma nad obsahem. Zhruba 30 minut se to dá a jedeme podle šablony 5 lidí únikové místnosti hledání číselných kódů a nápověd pak se do toho začnou rvát mysteriozní sračky, kontakty se záhrobím, deja vu, minulé životy a jde to vše do hajzlu. Filmu chybí napětí (opravdu stínové ruce v prostěradlu horor nedělají) gore (musíme se spokojit pouze z šaháním do mrtvé ženské) a hororové prvky (lekačka tam není třeba žádná). Chtěl jsem dat 20 procent (za hlavní herečku) , ale ten konec to úplně podělal P.s. taková menší detailní chybička na tom záchodě jí spadla rtěnka a zvedla ji pak jak odcházela si ji nevzala tudiž ji někdo na tom záchodě musel pak najít i kdyby se to několikrát resetovalo pořád k té scéně došlo tak by musely vědět od té barmanky , že tam asi šly jelikož moc možností kam jít neměly. ()

pornogrind

Když jsem narazil na No Escape Room říkal jsem si paráda. Nějaká málo známá únikovka. K dnešnímu dni jen 257 hodnocení. Po dokoukání musím konstatovat, že teď už se ani nedivím, že má tenhle film tak málo hodnocení. Jde pouze o x tou variaci na filmy o únikových hrách, která divákovi nenabídne nic zapamatovatelnýho. Ti co mají rádi únikovky nechť to klidně zkusí ale žádnej zázrak od toho opravdu nečekejte. Za mě spíš ztráta času. ()

Časové pásmo bylo změněno