Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

• majo0007

Triky a efekty ozaj na "mexickej" úrovni. Pri re-animácii krysy som myslel, že sa jedná o komédiu.(3.1.2019)

Mexická verze Constantina. Příběh je relativně fajn, obsazení sympatické. Triky trochu pokulhávají, ale dá se to. Finále s velkým záporákem potěšilo. 65%(30.3.2019)

Dneska dokoukán seriál z originální produkce Netflix - originální znění ve španělštině 2 série s díly cca po 35 min, celkový čas 8 hodin a nějaká minuta... Po dokoukání Sabriny jsem hledala nějaký odpočinkový seriál s temnou tématikou a Netflix mi nabídl tohle. Pustila jsem si 1.díl a zamilovala jsem se okamžitě. Diableros jsou vlastně chytači démonů, se kterýma se pak kšeftuje na černém trhu. Celý seriál se odehrává v Mexiku a všechny hlavní postavy jsou skvělé - Elvis, Keta, jejich otec, kněz Ventura a Nancy! (Miluju Nancy!) holčina, která do sebe vstřebává démony. Kdo by tady hledal nějaký horor, tak rozhodně ne - občas se sice ukáže nějaký ten démon ala vymítač ďábla, ale animace jsou spíš srandovní 😀 Co mě na tomhle miniseriálu uchvátilo je neskutečný sarkasmus a černý humor, který mám tak moc ráda a tady navíc zasazený do Mexika a takové v podstatě mafie to vyznívá naprosto skvěle. Oddechové, lehké, krátké a k zasmání. Konec seriálu navíc naprosto skvělý a originální, žádné nudné klišé. Takže kdo hledá odpočinkovku, rozhodně doporučuju 😊(25.11.2020)

• B3n

Keďže je to od Netflixu, je to ďalší programovací seriál, tentokrát na úrovni duchovného svetonázoru. No a tak sa pozeráme na ďalšie otváranie Overtonovho okna a nestačíme sa čudovať, čo za lahôdky a odkazy nám satanisti pripravili tentokrát. V tých 2 dieloch, po ktorých to vzdávam, bolo zdôraznené, že Boh nás opustil, že nás tu nechal s démonmi. Že s démonmi sa dá pracovať, atď. Už v thumbnaile seriálu je Hórovo oko. A samozrejme sa v seriáli nešetrí pentagramami, to aby bolo jasné, o čo ide, kto tu komu slúži. A ak to niekomu nie je jasné, tak z matematiky si určite pamätá, že 5 < 6.(19.5.2020)

Super oddechový seriál. Mám pocit, že jsem již podobná témata viděl, ale přesto jsem se bavil. Herci jsou sympatičtí, zahrané je to dobře a od začátku do konce serilál udržuje dobrou úroveň. Proti trikům nic nemám, příjdou mi naprosto uvěřitelné. Navíc první řada seriálu má i konec, což je v dnešní době zcela otevřených konců potěšitelná vyjímka. Rozhodně jsem se bavil a rád si příležitosntě shlédnu i další řadu.(22.3.2020)