Na špatné straně hlavně

Bývalý policista Michael Decker přijel do Francie. Decker je ale člověk, který si země mnoha památek příliš neužije. Hned první večer se na ulici zastane ženy, kterou napadá a bije její partner. Hádka vygraduje ve rvačku, v níž Decker násilníka několika dobře mířenými údery pošle k zemi. Jenže násilník se nechce nechat a na Deckera vytáhne pistoli. Následnou přestřelku s Deckerem ale násilník nepřežije. Decker má při vší smůle ovšem štěstí. Incident vyšetřuje jeho bývalý kamarád, policista Jean, a tak druhý den ráno Decker i se zachráněnou ženou, striptérkou Lisou, volně odejdou z policejní stanice. Místo toho, aby Lisa Deckerovi poděkovala a pokojně se rozešli, žena Deckerovi nabídne obchod. V autě jejího bývalého mrtvého přítele, Ronnieho, je prý schováno velké množství peněz. Pokud je Decker dokáže z auta dostat, bude půlka peněz jeho. Decker se od Lisy také dozvídá, že Ronnie sice vlastnil noční klub, který koupil kvůli tomu, aby tam ona nemusela pracovat, ale ve skutečnosti Ronnie prodával drogy pro jakéhosi Američana, Vargase. Tomu zde dělá poskoka zabiják Gage, kterého se Lisa bojí. Decker na nabídku přistoupí s tím, že si večer pro peníze na hlídané policejní parkoviště zajde. To už se ale po autu s penězi shání i Gage a jeho lidé, kteří se dozvěděli, že Ronnie je mrtvý a že ho zabil nějaký Američan. Gage přes známého právníka velmi rychle zjistí Deckerovu identitu a i to, že Decker je bývalý protidrogový agent. Gage o tom informuje Vargase, ten však dává jasný pokyn – chce peníze a Decker ani Lisa ho nezajímají. Decker večer vnikne na policejní parkoviště, zbije hlídače a z auta odnese hledané peníze. Gage, který se na parkoviště dostaví druhý den ráno v doprovodu právníka, zuří. (TV Prima)

Mikecat

Dávam 2* z ucty k Segalovi aj ked sa zakazdym tesim na kazdy jeho snimok nasleduje sklamanie, osadzany je do Beckovych a ceckovych akcakov bez zmyslu a rozpoctu.Tu si ho osedlá krásna zmachlená štetka ktorá ho nahovorí na kradež peňazí z auta stráženého na policajnom parkovisku a pomedzi presunu z bytu do auta a z auta do hotela kopec zbytočných rečí a kecov, akcia pomaly žiadna, Koncová Segalova hláška je síce pekná aj duchaplná "skutečny poklad jsou lidi čo te milujou a jsou ochotni za tebe umřít", ale nemusel to opakovať dvakrát a nezapadá to do slabého príbehu. ()

baclajean

Števko to už klasicky so zbraňami i holými rukami vie, o tom niet pochýb. Ale aspoň, keď lezie s nahou ženou do postele, by sa mohol najskôr povyzliekať, ()

Kushina

Film sám o sobě byl podprůměrný, ale přeci jen je to Seagalovka a ty já zbožňuji, takže průměrný. Bohužel i můj oblíbený akční hrdina a mistr aikida stárne a nedává filmům ten správný náboj, který by mě uspokojil. Každopádně příběh i akce byly, tak si nestěžuji. 45% ()

Mark1983

U zpracování Seagalových současných a prozatímních filmů nelze očekávat podívanou, jenž by silně imponovala široké publikum, ač se Seagal nedrží v pozici svých lepších začátků, a jeho filmy mají průměrný, někdy podprůměrný a někdy seriálový nádech. A dle mého úhlu pohledu má tento snímek průměrně koukatelný seriálový nádech, který neurazí, ač určitý děj filmu nechybí, ale aby divák film bez různých průpovídek dokoukal, nesmí ho ze všech stran analyzovat jako by hledal neexistující medikament na nevyléčitelnou nemoc. ()

medveed

Bohužel je to hodně laciné. Steven sice v hlavní roli, ale zhruba polovinu stopáže za něho odtáhne jeho dvojník a celkově toho moc neukáže. 35% ()

AmunRa

Na špatné straně filmu. Jo tam je bohužel divák, kterému za koukání na tento příšerný škvár neplatí. Za těch 30 let Seagal neomládnul, nezhubnul a jeho bojové umění taky nezraje jak víno. Takže jedna hvězda ze přednosti Jade Ewen (nemyslím herecké umění) a pár pěkných záběrů paříže. Pokud chcete zabít čas, zírání do zdi je asi stejný zážitek. ()

Ajfist

Seagal byl kdysi můj oblíbený herec,ale bohužel s postupujícími lety a kily,které se podepsaly na jeho tělesných proporcích se také zhoršuje kvalita filmů v kterých hraje.Bohužel už dávno neexceluje jako dřív,ale jen trapně tlačí svůj břich před sebou a kdykoliv je nějaká akce,tak už ho povětšinou kamera nezabírá,jak tomu bylo dřív v celku,aby bylo vidět,že je to právě on kdo si s padoucha udělal hadr na podlahu,ale je to tak sestříhané,že jsou vidět sice ruce co rozdávají údery,ale ne on celý.Proč?No protože na to už bohužel používá dublera.Nabídky už asi nejsou co bývaly a tak bere asi cokoliv.A je to hustý,protože jsou to stále horší filmy.Já jen čekám,kdy vezme nabídku od Asylum,nebo Syfy.To už bude jeho pohřeb.Stevene raději už se na filmování vykašli a jdi do parku na lavičku krmit holuby,tam se aspoň nebudeš ztrapňovat. ()

soukyd33

Boj o 2 000 000 000 $ začíná. Akce žádná, styl žádný, herecké výkony žádné. Steven Seagal je zde jen úplnou náhodou. Inu čestný agent. Poznámka: Bez Steavena Seagala je to úplný odpad. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

Bragi66

Steven Seagal už to sám neutáhne a režisér mu s tím nepomůže. Je to hromada klišé s rákosniskou striptérkou. Celkově bez hlubšího smyslu a bohužel i bez napětí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "V mém životě problémy vždy přicházejí v černých minišatech s dlouhýma nohama." Další společný projekt režiséra Keoni Waxmana a herce Stevena Seagala! Na scéně nechybí ani krásná žena - Zde striptérka Jade Ewen. "Vedle svého náročném pracovním rozvrhu tě občas stihl i zmlátit." - "Pouze když jsem byla zlobila." - "Proč si s ním zůstala?" - "Abych se odnaučila být zlobivá." Pěkně se na její dokonalou postavičku koukalo. ( Seagal a Ewen po sexu. ) "Je čas, abych ti řekl, že do toho jdu." - "Musela jsem být dobrá." - "Ale byl bych rád, kdybychom byli partneři a šli na polovinu." - "Takže jsem nebyla až tak dobrá." Jinak Seagal jako bývalý federální agent a záporáka si střihl Florin Piersic Jr. "V tomto byznysu je to tak, buď ty někoho zavěsíš na strop nebo někdo zavěsí tebe na strop." Děj v kostce: Padouši chtějí peníze, které ukradla sexy striptérka, kterou chrání nezničitelný Seagal. "Jednou za měsíc je nosil do banky." - "Víš do které banky?" - "Nevím, zatímco to on vyřizoval já chodila nakupovat." Mělo to hlavu a patu a bylo to akční a zábavný. DOPORUČUJI! - 90%. ()