Robopes (TV film)

Scénografie:

David Hackl

Kostýmy:

Shelley Mansell

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Pohrobek

Ještě vážněji myšlená kybernetická psí superobluda než její vídeňský jmenovec, tady alespoň přiznávají její nadpřirozený základ. Dívat se ale na takhle pitomého psa, jak prokusuje pneumatiky, dá dost zabrat.(18.7.2005)

• Brouk

Kristova noho!!! Takovou zhovadilost nezbaštili ani desetiletá děcka, která se čirou náhodou k TV obrazovce nachomejtla....(19.7.2005)

• Wacoslav1

Tohle bylo vážně něco strašnýho. Přemejšlel jsem jestli dát aspoň hvězdu za ten ulítlej trashovej nápad, ale neučiním tak. Při představě, že bych měl takovou potvoru doma se mi čelo rosí potem. Ne ono to vážně už na první pohled vypadá jako totální sračka, ale zase při mým stylu hodnocení jsou takto skvěle hodnocené filmy pro mě vždycky výzvou a občas se mi podaří objevit nějakou nečekanou trashovou perlu. No to se mi v tomto případě nepovedlo, ale co už život jde dál evoluce taky a možná, že za 10 let už to nikomu divný nepřijde.5%(3.11.2014)

• AllShallFall

Robopes.....:-D už jen podle názvu..hovadina. Po shlédnutí....hádejte? :-D nechci být sprostý... ale je to tak :-D(23.7.2010)

• BoncheR

EHM!!! Psa zrazilo auto a tak ho jeden dobrý človek zachráni tým, že z neho urobí robota...proste...už len z počutie vidíte...že je to blbovina najhrubšieho zrna.(1.6.2011)