Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství. (Netflix)

Orion12

Fajn animák od Netflixu, nic proti ničemu. Bavil jsem se, zápletka nebyla nic moc originálního a byla prakticky okopírovaná z Aladina. Animace postav byla dobrá, ale město občas vypadalo v některých záběrech ne úplně nejlíp vyanimované. Drak byl super párkrát jsem se i zasmál. Pro děti to musí být pecka. Za mě solidních 6/10. lehký nadprůměr bavil jsem se, ale ani nepřekvapilo. ()

Naby

Hezka pohadka, zajimave motivy, legrace i pekny pribeh. Ano, lehce predvidatelne, ale pohadka byla super pro celou rodinu. Celkem 4,1* ()

Andy.222

Pokud pominu těch několik trapných scén zhruba uprostřed (které se týkaly "Dana" a jsou asi povinnost v těchto příbězích), jedná se o celkem příjemnou variaci na Aladina, zasazenou do moderní doby. Je tu mnoho velmi povedených vtipných scén a přestože poselství "rodina a přátelé jsou důležitější než bohatství" je dost profláknuté, těžko se dá rozporovat. A i když Aladin s Willem Smithem se mi líbil asi více, přesto tento film mohu doporučit. ()

soukyd33

Drak je super, a sympatický. Poznámka: Být bohatý, neznamená být šťastný. Šťastný může být každý člověk, i bez bohatství. Konec překvapil. Animace dobrá. Příběh draka dokonalý. (Bere ponaučení.) Poznámka: Ten zlej mi šel až na nervy. Je to pořád dokola. Poznámka: Znovu bych si to shlédl, jen díky drakovi. Hvězdiček 3 ()

Pavlis.xxx

Naprostá emocionální pecka se stopou Jackieho Chana. Radši si pustím tohle než vychvalovanou Duši. Spousta humoru, který děti nepochopí, prvky bojového umění, drak, výborný příběh a několik emocionálních scén, plus klasicky vyobrazená Čína co víc si přát. Líbačka draků byla top scéna. Za mě velké překvapení. 90% ()

McGuffin

Růžový vtipný Kouzelný drak, Wish Dragon, má za úkol splnit třicet přání, po třech deseti lidem, a stane se z něj zase člověk. Zbývají mu poslední tři a nabízí tak zájemci splnění nejpopulárnějšího přání jeho předchůdců, bohatství, aby už je měl všechny z krku a mohl se proměnit zpět. No, nedaří se mu, tenhle poslední o bohatství nejeví žádný zájem. A když na poslední chvíli projeví, drak mu ho, považte, rozmluví. Neboť sám právě přišel na to, že smyslem života není mamon, ale něco jiného. A dokonce kvůli tomu i po splnění posledního přání zůstal drakem. P.S. To je zpráva o růžovém příběhu Chrise Appelhanse, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Petr.Tlapa

Originalita, příběh, sympatické postavy, vtip a jak to u dětských pohádek má být, ať už dítě nebo dospělý si najde to svoje. Doporučuji!!! ()

Forrestovi

Pohlazení po duši a ještě k tomu vtipné. V tomto směru mi to připomíná Toy story. A stejně jako na Toy story, tak i na Longa a jeho joudu můžu koukat stále dokola. A naše děti to vidí úplně stejně. ()