Nemocnici obsadilo komando ozbrojených mužů. Nelze než nařídit policejní zásah. Ale Dardan Beriša ví přesně, co má dělat a správně předvídá situaci. Všechny stopy vražd ukazují na Uroše. A nevinná zamilovaná Luna pozná krutost mužů, kteří stojí na druhé straně. (Česká televize)

Necrotongue

O tom, že se u nás daří korupci, netřeba pochybovat, ale tahle sonda do balkánských poměrů, to je fakt síla. Tohle už zavánělo Kolumbií za kmotra Pabla. Jako nezúčastněného diváka mě tedy velice bavilo sledovat tuto zvláštní hru, v níž policie předstírá, že prosazuje zákon, a zločinci předstírají, že jim to dělá vrásky. Osmá epizoda mě zase jednou přesvědčila o tom, že všude dobře, doma nejlíp. Já si holt svůj život na Balkánu neumím představit. Už velice dávno jsem si zakázal vstup do Kauflandu; potom, co do mě narazí nákupním vozíkem víc jak jeden penzista, totiž ztrácím nervy a jsem vzteklý a neurvalý, ale tady by mi to i tak prošlo. Na jihu ale nejsou penzisté, čím se zdají být, takže než se člověk naděje, pozvolna tuhne v mrazícím boxu tváří v zobák mražené kachně ve slevě. ()