Domestic na kanodžo (TV seriál)

• Japonsko

ドメスティックな彼女

• Japonsko

Domestic na Kanojo

Animovaný / Romantický

Japonsko, 2019, ?x24 min

• Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, first impressions] Vidíte to, co je na tom plakátě? Ano, 2 dámy, co se nám otírají o našeho chudáčka a nedají mu pokoj! Myslíte si snad, že to bude perverzní, plné vilných šotů, nechtěných nahých vstupů a červenání? Tak to šeredně, ale šeredně..máte pravdu. A to vše přesto, že by díky první polovině takovýto postřeh mohl být nazván pře(d)háněním. Začátek totiž hodně připomíná dramatický Kuzu no Honkai: Podobné postavy, jakás takás vážnost a nezastírání otázky sexu. Velmi předvídatelně se v druhé půli schyluje k oné "patálii" a nasměruje seriál do očekávaného průběhu žánrových klišé, přičemž vy si nevědomky jen přiblížíte nachystaný kbelíček, kdyby bylo jó nejhůře. Nebojte, na to nedojde, ale i přes různé drbíky, že manga není nejhorší, nevěřím, že se to tam nezhoupne. Když všechny 3 postavy na konci dílu spadnou do těch nejtypičtějších ecchi-romcom šablon, vypadá to jasněji co 1+2=3. Nejsmutnější nakonec je fakt, že příběh seznamování jejich rodičů by zaujal o tolik víc. Dokoukám to, protože musím.(14.1.2019)