Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sandra, bývalá miss Nord-Pas-de-Calais, nemá práci ani vzdělání. Vrací se bydlet k matce a jediná práce, kterou sežene, je u pásu v místní rybí konzervárně. To by ještě šlo, kdyby nemusela odrážet neodbytné návrhy svého nadřízeného. Když nešťastnou náhodou způsobí jeho smrt, začne se roztáčet řetězec tragikomických událostí… Nehodě jsou totiž přítomny dvě další dvě Sandřiny kolegyně, a když se chystají zavolat pomoc, najdou ve skříňce mrtvého tašku plnou peněz. Co mají udělat s tělem, a co s penězi…? (Film Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (17)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Celkom vtipná a príjemná kriminálna oddychovka, ktorá ničím neurazí a z ktorej je cítiť ľahkosť. Sympatické ústredné trio film dokáže plnohodnotne potiahnuť a dejová linka aj napriek jednoduchosti nenudí. Skrátka toto je presne ten typ snímku, v ktorom málo je niekedy viac a kde sa forma zhoduje s obsahom v plnej miere. Za mňa spokojnosť a jednu hviezdičku veľmi rád prihodím. 70 % ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ako fajn gangsterská jednohubka s niekoľkými zvratmi Rebelky svoj účel bezpochyby splnia. Ako pokus o umenie tým, že zo všetkých chlapov urobíme sviniarov a upozorníme na "girl power", už Rebelky ponúkajú dávno objavené. V podstate ide svojim spôsobom a francúzsku verziu Birds of Prey a výsledok je taktiež síce príjemná neortodoxná "komercia", len vzhľadom na nastolený spomínaný štýl rozprávania budete vopred vedieť, čo od akej postavy v deji očakávať. Každopádne tieto tri ženy sa po zmocnení peňazí začnú chovať tak trochu ako kravy a vážne neviem, či skrývanie sa za kravu práve tej (anti)hrdinky, ktorá upozornila mafiu na to, kto sa všetkým stojí, bol režisérsky fór, alebo len zhoda okolností. ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Mix čiernej komédii a „soft“ akčných scén. Motorom „Rebeliek“ je trojica žien (dobrá spolupráca trojici C. De France, Y. Moreau s A. Lamy) s rôznymi životnými problémami (ťažkosťami). To, že na to ešte nabalili jeden klasický B-vý príbeh, je už iná vec. Keď dokážete ignorovať ten záver (nemám na mysli prestrelku), tak vlastne zistíte, že ten film nebol až taký zlý. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem od Rebelek trošku více. Není to typicky vtipná Francie, je to trošku řízlé Evropskou gangsterkou a hraje se na vážnější notu. Příběhově film nenabídne nic nového, ale naštěstí nenudí a při znuděném odpoledne dokáže zabavit. Film pro nenáročné diváky a pánové se můžou těšit na Cécili, která je při svých 44 pořád kus. 60% ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Kupodivu jsem se docela nasmála, i když šlo často o trochu jednodušší humor. Zdaleka nejvíc jsem si užila prostředí rybí konzervárny, kde docházelo k poměrně zajímavým situacím. Ucházející byly i herecké výkony ústředního tria v podání doposud neokoukaných tváří Cécile de France, Yolande Moreau a Audrey Lamy. Ke konci mi už obsah přišel dost přitažený za vlasy, ale rozhodně jsem se nenudila a to se počítá. (70%) ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama