Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života. (Bohemia MP)

Trailer 1

EvilPhoEniX

Svěžě letní Francouzská komedie s oblíbeným Christiánem Claviérem. Je sice znát, že kvalita není tak vysoká jako kdysi a zrovna Ibiza je zaměřená spíše na 30 leté a výše, i přesto velmi vkusná oddychovka, která se odehrává v divokém prostředí drog, electro hudby a svůdných polonahých žen. Některé fórky pobavily a Clavier je tradičně solidní. Lepší průměr. 65% ()

Enšpígl

Francie je v těch letních komediích docela silná, Christian Clavier ty konzervativní fotříky v poslední době seká jak Baťa cvičky a taky fandím Bohemia MP, že bere filmy od Gaumontů do našich kin, to všechno mě vedlo k rozhodnutí jít na tenhle biják do mulťáku. Bohužel troufnu si říci, že úroveň je níže než bývalo zvykem a já si to vysvětlil tím, že jsou velmi odflákle napsaný postavy, prakticky ve filmu jde všechno tak rychle, až v něm není nic a je to sázka na dialogy aby zabraly na bránici, případně určitě situace, což je škoda. Věnovat větší péči postavám a dostat je do nějaký zápletky místo do ničeho nebo do nepříliš souvisle nastolené scény by určitě bylo lepší. Uznávám, že jsem se chvilkama docela smál, je to někde mezi dvě a tři, tentokrát budu na straně dobráctví a dám vyšší volbu už kvůli tomu že bych zase rád vrátil Francii do multikin. ()

Pethushka

A vždyť to bylo hezký. :) Nic složitého, nic nápaditého, v podstatě bez zápletky, ale smála jsem se v docela pravidelném intervalu, takže nevidím důvod, proč bych se rozčilovala nad nijakým scénářem. Styl humoru mi sedl, a to mi u tohohle žánru stačí. Navíc pod označením "komedie" jsem už viděla tolik vlažných kousků, že tohle v mém měřítku považuji za nadprůměr, 3,5* ()

mira007

Konzervativní lékař jede na odvazovej ostrov s přítelkyni a jejími dětmi, aby se s nimi sblížil. Jako komedie je to sotva průměr, ne originální , jenže co naplat, ja musím nadsadit čtyři hvězdy, protože jsem tohle zrovna potřeboval - letní komedie moře, slunicko, bikiny a pozitivní feeling a ten je stoprocentní díky mojemu oblíbenci Christianu Clavierovi. Tomu chlapovi stačilo jen tam bejt. ()

blondboss

Ja proste milujem Christina Claviera. Podľa mňa keby on stál hodinu a pol a robil grimasy, bol by z toho plnohodnotný komediálny snímok. Francúzi tieto rodinné komédie jednoducho vedia a ukázali to aj teraz. Hviezdičku som ubral kvôli tomu, že s Clavierom som už videl aj lepšie snímky, ale aj tu som sa zopárkrát schuti zasmial a niektoré scénky stáli za to. Inak ale obyčajná priemerná komédia, ktorá toho veľa nového neprinesie, ale aspoň privodí dobrú náladu. 65 % ()

• Premiéra filmu proběhla 2. července 2019 v Montpellieru ve Francii. (Stoka)