Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života. (Bohemia MP)

Trixinka

Příjemná letní komedie s CH. Clavierem. Jde o takovou typickou komedii s tímto hercem, nic převratného se nekoná, o něco horší než Co jsme komu udělali, ale pořád to má svoje kouzlo, náboj a vtip. Některé scénky bych možná vynechala (např. neustále se opakující scény s drogami), něco bych přidala - nějaké to vodní dobrodružství (např. takové vodní lyže, či podobná aktivita v podání doktora F by byla super) a měli bychom top komedii. ()

wowylgu313

Christian Clavier já ho mám rád! Jenže když v celém filmu najdete oblibu jen v jedné postavě a ano příběh vás nijak nepohltí a od půlky filmu už jedete jako automat a běžící plátno je jen pozadí k čemukoliv jiného ... Je to špatný. Ibiza, techno, party, drinky ... Mělo by vás to rozproudit a nic. Nuda. Pár vtipných hlášek, sem tam nějaká scénka, která na vteřinu řekla teď se dívej. ()

blondboss

Ja proste milujem Christina Claviera. Podľa mňa keby on stál hodinu a pol a robil grimasy, bol by z toho plnohodnotný komediálny snímok. Francúzi tieto rodinné komédie jednoducho vedia a ukázali to aj teraz. Hviezdičku som ubral kvôli tomu, že s Clavierom som už videl aj lepšie snímky, ale aj tu som sa zopárkrát schuti zasmial a niektoré scénky stáli za to. Inak ale obyčajná priemerná komédia, ktorá toho veľa nového neprinesie, ale aspoň privodí dobrú náladu. 65 % ()

Pierre

Film jsem si pustil kvůli Christianovi Clavierovi, kterého hlavně teď staršího v těchto  rolích upjatých puritiánů fakt můžu. Žádná velká očekávání jsem neměl.  Domníval jsem se, že prostě postačí, když to bude taková pohodová oddychovka a trošku si užiju Claviera. Je asi normální, že rodinné dovolené bývají komplikované a  když si odmyslím ty dealery,  zbude mi v rámci formy a záměření ještě celkem ucházející komedie, která občas pobaví (návštěva Clavierových rodičů), občas je trapná (zalití hovny - fekální humor hůře snaším), hodí se třeba na nějaké společné nenáročné sledování (s kámošena/s rodinnou/na letní kino/jako kulisa), ale ani samotného mě neurazila  a Clavier si odehrál svůj standard. Jeho podbízení dětem bylo vtipné. ()

filmmovier

Výborná komedie! Francouzi letní veselohry skutečně umí a tohle je ultimátní prázdninová pohodovka. Začíná to už skvělým songem od Miky, pokračuje to krásnou reklamou na Ibizu a končí to dalším excelentním koncertem Christiana Claviera. Skvělí jsou i ostatní herci a taky děj, ačkoliv nijak originální, je zatraceně příjemný a já se u něj fakt bavil. Stopáž je sympatická a tvůrci v tomto filmu vsadili absolutně na jistotu. Vyšlo to výborně, jen škoda toho fekálního konce, to bylo spíše trapné a upřímně se to ani moc nehodilo. Jinak je Ibiza ale opravdu velmi příjemná podívaná, kterou si brzy zopakuju. 80 %. ()

• Ve filmu se nachází potitulkové scény. (Zix.)
  • Premiéra filmu proběhla 2. července 2019 v Montpellieru ve Francii. (ČSFD)