The Devil Conspiracy

• USA Devil

Mocná biotechnologická společnost disponuje průlomovou technologií, která jí umožňuje klonovat nejvlivnější osobnosti historie pomocí několika málo fragmentů DNA. Nyní draží klony Michelangela, Galilea, Vivaldiho a dalších za desítky milionů amerických dolarů nejbohatším lidem světa. Když však ukradnou relikvii „Turínské plátno“ a naklonují DNA Ježíše Krista, rozpoutá se peklo. Archanděl Michael (Peter Mensah) přichází na zem a nezastaví se před ničím, aby ďáblovo spiknutí ukončil. (JasonCZ)

KarlN

Tak tohle téma a nápad si jistě zasloužili mnohem lepší zpracování a především herce. Dětský, rádoby drsný kněz je vážně k smíchu. Ztvárnění je místy hodně absurdní až komické a píseň Devil inside od Inxs (které, ačkoliv mám hodně rád) tohle celé bohužel podtrhuje. Taková Pekelná díra je na tom podstatně lépe. Škoda. ()

rooklet odpad!

Neskutečná slátanina. Hlavně je tam spousta neustálého řevu a tím to končí. Primitivní triky, špatná kamera, zmatený děj, často zde chybí jakákoli logická návaznost, divák za chvíli neví co je skutečná realita a co jakási alternativní dějová linka… u některých postav není jasné, proč tam vůbec jsou, kompars je naprosto hrozný a ti kaskadéři, (nebo kdo to tam předvádí ty “bojové” scény), ti jsou jak začínající amatéři. Celé to vypadá jako nepříliš povedený školní projekt studenta režie, který bohužel nepatří v ročníku k těm bystrým. Není to ani béčko, je to céčko … ()

Dalajlada

Nápad tohoto filmu nebyl vůbec špatný. Křesťanský mytologie je natolik zajímavá, že vydá na mnoho zajímavých film§. Toto mohl být jeden z nich, kdyby se autoři nepokoušeli vše tak ukrutně překombinovat. Chvíli jsem měl pocit, že koukám na Dogma, pak Rosemary má děťátko, ale ani na okamžik to nebyl horror. Výsledek bohužel nedosahuje toho, co film mohl nabídnout, ikdyž například Peklo vypadalo velmi dobře. ()