Reklama

Reklama

The Devil Conspiracy

  • USA Devil
Trailer

Obsahy(1)

Mocná biotechnologická společnost disponuje průlomovou technologií, která jí umožňuje klonovat nejvlivnější osobnosti historie pomocí několika málo fragmentů DNA. Nyní draží klony Michelangela, Galilea, Vivaldiho a dalších za desítky milionů amerických dolarů nejbohatším lidem světa. Když však ukradnou relikvii „Turínské plátno“ a naklonují DNA Ježíše Krista, rozpoutá se peklo. Archanděl Michael (Peter Mensah) přichází na zem a nezastaví se před ničím, aby ďáblovo spiknutí ukončil. (JasonCZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

rooklet odpad!

všechny recenze uživatele

Neskutečná slátanina. Hlavně je tam spousta neustálého řevu a tím to končí. Primitivní triky, špatná kamera, zmatený děj, často zde chybí jakákoli logická návaznost, divák za chvíli neví co je skutečná realita a co jakási alternativní dějová linka… u některých postav není jasné, proč tam vůbec jsou, kompars je naprosto hrozný a ti kaskadéři, (nebo kdo to tam předvádí ty “bojové” scény), ti jsou jak začínající amatéři. Celé to vypadá jako nepříliš povedený školní projekt studenta režie, který bohužel nepatří v ročníku k těm bystrým. Není to ani béčko, je to céčko … ()

Ammit 

všechny recenze uživatele

Tak si nemůžu pomoct, ale tohle byl propadák. Následují spoilery: a) unesené dámy nejsou pod ostrahou?, b) plných 52 minut z filmu je nutno poslouchat ječící pipku č.1 nebo stejně uřvanou pipku č.2, c) Eveline Hall má ksicht jak' loutky z Fimfára (tolik fillerů a botoxu, co má v tváři ona, se snad ani za 10 let nevyrobí), d) maník si jen tak příjde na super-tajnou kliniku?, e) holčina si jen tak zdrhne a nikdo si jí nevšímá?, f) ve chvílích, kdy se hraje o čas, si postavy navzájem vrčí do obličeje, místo aby něco dělaly, g) na to, jak se s těhulkami musí opatrně, tak tady jsou velice blízko naprosté nezničitelnosti, h) škoda té levné řežby a pak byl najednou konec. Připravujou se na potenciální dvoujku, ale tak nějak tomu chyběl ten pocit naplno prožitého příběhu. Konec spoilerů. Jedna hvězda za kostýmy (i když je tady na co koukat jenom na Eveline Hall, a to jen tak dlouho, jak se nekoukáte na její umělý obličej) a možná dám časem i druhou hvězdu za natáčení v ČR. ()

Reklama

KarlN 

všechny recenze uživatele

Tak tohle téma a nápad si jistě zasloužili mnohem lepší zpracování a především herce. Dětský, rádoby drsný kněz je vážně k smíchu. Ztvárnění je místy hodně absurdní až komické a píseň Devil inside od Inxs (které, ačkoliv mám hodně rád) tohle celé bohužel podtrhuje. Taková Pekelná díra je na tom podstatně lépe. Škoda. ()

xxmurphyxx odpad!

všechny recenze uživatele

Podľa plagátu pozerám, kurva toto bude nejaká low cost kolotočárina, kde nejaká stará vyblednutá baba s mečom v ruke a priposratým kňazom ide natrhnúť prdel Xerxesovi, čo sa zrejme vrátil z pekla, akože konečne nejaká zmena vo vodách stereotypu dnešnej doby. Bačov kokot. Stará bosorka je zlá a ten neger s leprou na xichte nie je Xerxes, ale anjel Michael. What the actual fuck?! Ale ak ma niekto fetiš na Céčkové filmy s digitálnymi efektami a scenárom od detí z chránenej dielne, smelo do toho. Za mňa radšej Poľské porno. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Plakát k filmu je vskutku lákavý, ale hezké plakáty mají třeba i Asyláci, tak abyste pak nebyli zklamaní. Třeba proto, že archanděla Michaela nehraje onen výrazný plakátový ašant, ale jakýsi nanicovatý ocas. Nebo proto, že forma filmu i jeho triky jsou brutálně televizní. Ale pozitiva převažují. Zpočátku to vypadá na mdlou béčkovou nudu s béčkovými herci, ale ke konci se děj slušně rozjede, jako kdyby snad scénárista svištěl na tripu. Zápletka je natolik fantasmagorická, až je vlastně skvělá, no posuďte sami: Šlohnout turínské plátno, seškrábnout z něj Jéžíškovu DNA, naklonovat jí lidské vajíčko a do vylíhlého plodu vtělit samotného Lucifera, toť přece opravdu originální plán! A to je jen hrubá dějová kostra, pokud vydržíte, dočkáte se ještě mnoha vytříbeně bizarních výjevů. Nejvíc mě asi pobavila scéna, ve které budoucí ďáblorodičce praskne voda. Zaujaly mě i nějaké ty české lokace (Praha, Maloskalsko). A nejzajímavější herečkou vyhlašuju charmantní babiznu smrtonošku, která se narodila ještě za Dritte Reichu, ale energie má zjevně na rozdávání. ()

Reklama

Reklama