Tony, který si pořád drží Emmu od těla, neochotně zajde na drink k Mattovi. Brian narazí na starou známou. (Netflix)

fabecc1222

No já nevim, zase první díl, a zase jsem spíš zklamaný, stejně jako u prvního dílu první řady, a prvního dílu druhé řady. Zase mám pocit, že jsme zpět na začátku, Tony je zas kokot, a všem se snaží nacpat svoje pocity a podělat jim den. ()

rasttea

První díl, který jsem neprobulela, ufff, ale jen čekám, kdy mě to opět rozseká....! Zatraceně Ricky! ()

Necrotongue

Úvodní epizoda třetí sezóny se nedotáhla na nejkvalitnější díly tohoto seriálu, ale musím se přiznat k tomu, že jsem čekal horší výsledek. Tony mě totiž dokázal několikrát spolehlivě rozesmát, ale zároveň se mi trefil do názoru, protože i já si myslím, že lidé, kteří se neustále snaží člověku pomáhat (i přes jeho aktivní odpor), jsou k nesnesení. Ovšem perlou celé epizody byla spisovatelka, vydavatelka a vědma v jedné osobě; úryvky z jejího díla mi téměř natrhly bránici. / Poučení: Nepřelévej kaktus. ()

caMen

Je to jako s tím Žervé. Chutná, je fresh, ale jíst toho hodně se trochu omrzí. Nicméně, jsou tam i fakt zábavný a chytrý momenty. ()