Suits (S01E04) (epizoda)

Tvůrci:

Tim Miller

Philip Gelatt

Rob Cairns

Tenhle díl spíš vypadal jako trailer na nějakou mobilní hru, hlavně co se týče animace, která mi osobně tady moc nesedla. Taky mi dost připomínala Fortnite (kdo nezná, nevyhledávejte si to jestli nechcete mít doživotní trauma) což tomu moc nepomohlo. Příběh ne až tak zajímavej a originální jako ty předchozí, ale závěrnejma 20 sekundama si to vylepšilo skóre na 3 hvězdy.(18.3.2019)

Byla by to pěkná epizodka pro trošku ostřejší pokračování Firefly. Mělo to všechno, co by člověk od placatě animovaného kraťasu mohl chtít a byť je to takový ten hrdinský, předvidatelný scénář...líbilo se mi to. Příjemné osvěžení od jalovostí ala Alita, kde všechno vypadá pěkně, ale je to bez šmrncu a atmosféry.(5.5.2019)

"Off course. 'Quit your job', they said. 'Become a farmer'. But never fucking mentioned the goddamn giant insects!" ____ Hvězdná pěchota + esenciální extrakce StarCraftu kontra Béďa Trávníček s přikrášleným Davidem Harbourem v hlavní roli. Neskutečně poutavá polemika o ideálním způsobu jak efektivně ničit škodnou na vašem rustikálním pozemku, která je o mílový kroky zábavnější než kdejaký moderní blockbuster. Famózní kraťas, který by si zasloužil plnohodnotný celovečerák.(24.3.2019)

Predchádzajúce tri epizódy boli fajn, ale dejovo boli, ako keby odniekiaľ vyňaté, nepôsobili kompletne, celistvo...no proste viete, ako to myslím. To neplatí o Suits. Áno, dej je jednoduchý, ide len o súboj redneckov v mechoch s mimozemšťanmi, ale je to akčné, zábavné a z doterajších štyroch epizód to malo asi najsympatickejšie charaktery. A ako aj v minulých dieloch, aj tu som s animáciou spokojný.(4.4.2019)

Rednecký mechové vs. zerg rush. Nijak zvlášť originální, a to ani esteticky (když říkám zerg rush, tak myslím doslova a do písmene zerg rush), ale na druhou stranu si to ani na nic nehraje a zpracování je solidní. Iritoval mě vizuální styl, který mi nepříjemně připomínal Fortnite a trailery na mobilní hry (a z ostatních komentářů vidím, že v tom nejsem sama), ale to je asi subjektivní výtka.(2.4.2019)