Reklama

Reklama

Krajní meze - Série 2 (1996) (série)


Zmizení (S02E21)

(epizoda)
Mysteriózní / Horor / Sci-Fi / Fantasy / Drama / Thriller
Kanada / USA, 1996, 45 min

Obsahy(1)

Je 31. prosince 1949 a Trevor (Jon Cryer) a Theresa McPheeovi (Jessica Lundy) se loučí se starým rokem. Trevora při cestě autem oslní silné světlo, skončí v příkopě a probere se až na Nový rok. Doma však zjistí, že zmizel na celých 10 let. Marně se své ženě pokouší vysvětlit, že na celou dobu, kterou on vnímá jako jeden den, si nic nepamatuje a navíc nestárne. Následující noc zmizí znovu na dalších 10 let. Theresa se mezitím vdala za psychologa Raye Cartera (Dean McDermott), který Trevora při jednom z dalších návratů domů podrobí sledování. Teprve na počátku roku 1990 se Theresa pomocí hypnózy dozví, že důvodem rozdílného vnímání času je působení cizího návštěvníka, který poznává další světy pomocí smyslů hostitele. (A.L.E.S.)

(více)

Recenze (3)

maoc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poměrně sevřený díl, který není špatně odehrán ani zrežírován, také maskérky odvedly slušnou práci, ale vše zazdil pitomý scénář, který nemá žádnou hloubku sdělení jako jiné díly a ani není logický či akční. Prostě pitomý. Chování manželky i náhradního manžela je neuvěřitelné. Také to, že odjel na silvestra a v autě se budí v zelených větvích - inu, emzáci asi nejsou s těmi desetiletími úplně přesní :-) A konec tomu dá korunu - komunikace s mimozemským symbiontem hlasově a anglicky v hypnóze. Jinak to nejde. A symbiont, sám bezčasový, během chvilky pochopí princip času a nechá se ukecat, aby Trevorovo tělo opustil. A pak raději střih, protože co bude dál, jak pětadvacetiletý Trevor nevyhnutelně opustí svou asi šedesátiletou manželku-nemanželku a jak bude ztracený ve světě, kam nepatří, to se filmařům moc nehodilo. Přitom to by byl materiál na film! ()

Reklama

Extrakritik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle byl naprosto hloupej díl. Tím myslím chování manželky hlavního hrdiny. On se ukáže po 10 letech,vůbec nezestárnul a ona si myslí,že měl celou dobu milenku. To samé se znovu opakuje. Takže borec vypadá pořád stejně a jí to nepříde vůbec divný. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama