Monty Pythonův létající cirkus - Série 1 (1969) (série)

It's the Arts (S01E06)

(epizoda)
  • Velká Británie The BBC Entry for the Zinc Stoat of Budapest

špaček421

Jakto, že svět nikdy neslyšel o skladateli jménem Johann Gambolputty de von Ausfern Splendenschlitter Crasscrenbon Fried Digger-Dangle-Dingle-Dongle-Dungle Burstein von Knäckertrascher Apfelbänger Horowitz Ticolensic Grandernotty Spelltinkel Grändlich Grumbelmeyer Spellterwasser Kürstlich Himbeleisen Bahnwagen Gutenabend-Bitte-Ein Nürnburger Bratwurstel Gespurten Mitz-Weimacher Luber Hundsfut Gumberaber Schönendanker Kalbsfleisch Mittelaucher von Hauptkopf Ulmský? (To jméno si pamatuju.) ()

Necrotongue

Od začátku šesté epizody bylo jasné, že tentokrát bude hlavním terčem kritiky samotná BBC. Pořad tady kultura velmi mnoha slovy nesdělil vůbec nic a silně mi připomněl různé rádoby erudované diskuze, jež občas proběhnou ve vysílání ČT. Následoval skeč o zločincích, kteří se až zoufale vyhýbali všem nezákonným aktivitám a policejní hygienický oddíl, jež by se asi velice divil, co všechno obsahují konzervy od Hamé. Extrémně jsem se bavil u Nudného života makléře z City i u indiána v divadle a závěr ovládl Graham Chapman jako šéf 20th Century Hraboš. ()