Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

• USA To All the Boys: P.S. I Still Love You (více)

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví. (Netflix)

Mejkveli

Noah Centineo by měl už dostat nějakou pořádnou roli a dokázat všem, že je schopný zahrát i těžší role než ty, které dostává nyní. ()

Evanlyn

Bohužel pokračování filmu To all the boys I loved before se moc nepovedlo. Vlastně to bylo zbytečný točit. Nic nového se nedozvíme, krom menšího zvratu, že tehdy v prvním díle Peter nečekal ve vířivce na Laru Jean, ale na Gen. To je všechno! Dokonce i to přivedení dalšího kluka, kterýho milovala bylo zbytečný. Všechny postavy se jakoby odsunou na jinou kolej, včetně Petera i její mladší sestry a film působí hrozně krátce. A humor už tam není skoro žádnej. Jediné co se tam opět povedlo, byla zvolená hudba, kostými a scénografie. Barevně i scénicky ten film působí opravdu hezky, jen to zpracování příběhu se opravdu moc nepovedlo. Přesto je to takový průměrný teen film, ale jelikož byl první dil fakt povedenej hodnotim jak hodnotím ()

KatInTheBox

Tak kedže kniha ma 3 diely, je jasné že nás čaká budúci valentín posledný 3tí diel. A to bez ohladu na to, ako sa dvojka nepodarila. Kedže som si po 1ke prečítala knihy a jednotka mala drive, až moc, moc, moc som sa natešila na 2ku. Bohužial zbytočne. Síce i pri čítaní kníh som sa chvilami nutila pokračovat, tak som si vravela že vo filme to majú možnost zachranit - ked sa to tak pekne podarilo už v prvom filme, kde knižná predloha bola tiež problematická. Bohužial sa nepodarilo. Strasne mi vadilo celkové odflaknutie scénara, dalo sa to urobiť lepšie. A potom kopa drobnosti počínaje zlou parochnou Lany (ktorá mala v dobe natáčania mikádo, tak to museli zakryť a teda dosť blbo) až po nelogickú záverečnú scénu, kde letia kam??? A to nehovorím o superschopnosti robit anjeličkov v 2 cm snehu na trávniku a nemať ani škvrnku na bielom saku a šatách :D :D ()

Nika.ova

Musím říct, že první díl; To all the boys i’ve loved before byl o něco lepší. Oba filmy mají docela jednoduchý děj, tenhle (druhý díl) měl děj o něco jednodušší a proto jsem si u celého filmu kreslila. Moje dvanácti-leté já by se do filmu hned zamilovalo, 12 už mi sice není, ale i tak je tenhle film moc sladkej. Herci svoje role moc příjemně zvládli a výběr hudby byl taky moc fajn, díky to all the boys PS I still love you jsem si moc zamilovala písničku Moral of the story od Ashe, která se mi vážně “vryla” do paměti a vždy si budu při poslouchání přemítat v hlavě celý děj tohohle filmu. Upřímně si nedokážu moc představit čtení knihy, podle které byl tenhle film natočen, protože mám takový pocit, že bych se kvůli jednoduchému ději asi unudila. Ale na tomhle filmu něco je, to zpracování je něčím kouzelné, na konci filmu mi málem ukápla slzička a myslím, že přesně to dokazuje, že i přes všechny chyby a další věci prostě něco na To all the boys PS I still love you je. Takže za mě skvělá oddechovka. Pro mě je to moc příjemný film, kterému dávám 3,5 hvězdiček. ()

Azitras

Když se není schopná chovat solidně ke klukovi, který ji upřednostnil před jinou a pak ani ke klukovi, který riskoval to, že si rozhází vztahy se svým kamarádem z dětství, tak by ji to mělo diskvalifikovat z veškerých vztahů. Není to moc dobrá vizitka a všichni by to měli mít na paměti. Kdo ví, komu ještě zkurví život. ()