Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

• USA To All the Boys: P.S. I Still Love You (více)

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví. (Netflix)

Ingtar2 odpad!

'To all the boys I loved before 2' alebo 'ako nič natiahnuť na 102 minút a profitovať'. Pozerať totiž cez hodinu a pol túto vec je skoro nemožné. Zle je tu úplne všetko - od hercov z ktorých samozrejme idú baby do kolien a pomaly nevedia kde majú hlavu keď sa jeden z nich dostane na kameru až po príbeh, ktorý vlastne ani neexistuje. Jednotka aspoň mala aký taký nápad - toto je na tom príbehovo a nápadovo rovnako ako druhá séria Stranger Things. Logika si asi tiež odišla na dovolenku do Chorvátska - celý čas sa tam rieši kto spravil čo na Instagrame a následne jej týpek na list odpíše listom na ktorý chce zase odpísať listom. Wtf? Ovšem nemohla by to byť stredoškolská romantika ak by sa tam neriešilo kedy bude kto prcať a kto s kým už prcal. A úprimne povedané som po nejakých dvadsiatich minútach začal dúfať nech už dajú trojku aby bol pokoj. Neviem si predstaviť o čom má byť tretí film, ale pri tom čo sa dialo doteraz by som sa vôbec nečudoval keby sa z hlavnej hrdinky stala homosexuálka, namaľovala si vlasy namodro a začala o sebe prehlasovať, že jej pohlavie už nie je žena ale tlačiareň OfficeJet Pro 8720 Printer Series. Naozaj mizerný počin. Slabých 5% za vysvetlenie vírivky z prvého dielu, ale aj tak Odpad. ()

Klara

Vlastně roztomilé, ale vlastně mi to taky nic nedalo. Jasně, tyhle filmy jsou spíš jen na odpočinek, ale přeci jen se mi první díl líbil určitě více. ()

Monisek

Zvažuju 3* vs. 4*. Jasně, na první díl to nemá, ale pořád je to dost nadprůměr. Neskáču nadšením, ale ani se neošklíbám. Pohodová oddychovka. Ještě teď se nasmívám, takže nakonec vítězí vyšší počet * :-) ()

jasanka

O neco slabsi, nez prvni dil. 2,5*. Lara Jean je tu dost casto za hysterku. Ale pamatuji si, ze i kniha byla dost vycpavkova (druhy dil). ()

ještěžiju

Opět koukatelné, opět dobře zvolená hudba a za mě velké viditelné plus, hlavní představitelka zapracovala na hereckém umu a jsou ji ve tváři daleko víc vidět její emoce. Onu chybu z jedničky, kdy psala dopisy s kamennou tváří a dost mě to děsilo, už nezopakovali. Ani nemohli, jelikož se tu jen v jedné chvíli pokoušela na jeden dopis reagovat a málem jsem spadl ze židle, jakou bohatou hereckou reakci předvedla. Každopádně nečekejte nic objevného. Je to spíš jakoby takové prodlouženíčko jedničky, kde trochu ucelí její příběh a vztahy s nejbližšími známými. A jen ta mimoškolní aktivita ve starobinci a jakés takés namlouvání si sousedky jejím otcem, je dost málo na to, aby film působil výrazně a lidé se k němu rádi vraceli. Hlavní dějová linka je totiž opět dost čitelná a nepřekvapí. ()

Rathalos

No mam pocit,ze budem jeden z mala,ktoremu sa viac pacilo toto pokracovanie ako prvy diel,neviem preco,ale tak nejako viac ma to zasiahlo do srdcoveho svalu ako jednotka,no nebudem to nejako extra rozoberat,jednoducho to tak citim a basta,musim este pochvalit hudbu,bola vyborne vybrata...:-) ()

Gaia.M

Tak jo, já vím, že nejsem už úplně cílovka těhle filmů. Koneckonců, je mi skoro třicet, bože! Tolik?! No nic. Ale četla jsem všechny tři knihy a zamilovala jsem se do toho příběhu a filmy mi to jen krásně doplnily. Přísahám, oba filmy jsem viděla už tak minimálně desetkrát a nemůžu se toho milostného příběhu nabažit. Je to sice strašné klišé a naprosto předvídatelné, ale fakt se mi to moc líbí :) ()

chrispe

Začátek mě upřímně vyděsil. Nevím, zda se pak ten cukrkandl zklidnil, nebo jsem přivykla, nebo... tomu pomohlo i to, že jsem u toho dívání začala dělat i něco jinýho. :D Nechápu Johnův vzhled. V knize je to běloch, blonďák a pokud si dobře pamatuju, tak takový byl i v jedničce. A najednou tohle? Jasně, vybrali sympaťáka, ale nějak nerozumím proč ho tak zásadně změnili. Z knih se mi tahle líbila nejvíc a z filmu jsem celkem zklamaná. No... a jsem stále na 100% v Johnově týmu. :D ()

Hellierer

Oproti prvnímu dílu je toto vlastně jen zbytečná nastavována kaše. ALE! Pořád zde skvěle funguje casting, hudba je opět perfektně vybrána a pořád to má takový ten poťouchlý teenage feel-good feeling, jenž se ve filmech poslední doby přeci jen příliš nevyskytuje. Takže sice zklamání, ale rozhodně pořád příjemné a koukatelné. ()

Kritik.

Konečne slušný romantický film, kde dokonca ani úplne netušíte ako to skončí a sem-tam sa aj nejakých zvratov dočkáte... Milé, vizuálne veľmi kvalitné a originálne, ale hlavne to nie je oplzlé ani dvojzmyselné ako väčšina dnešných filmov tohoto žánru. ()

Ondounek

Asi mě první díl zastihl v dobu, kdy jsem se na něj dokázal dobře naladit, že jsem hodnotil tak vysoko. Druhý díl mi, bohužel, přijde těžce zbytečný, měli to nechat jako uzavřenou věc a zbytečně se nesnažit tlačit na pilu s pokračováním. ()

Vera2613

Tak hneď na začiatok. Prvá časť bola určite lepšia. No musím povedať, že aj toto ma dosť bavilo aj keď je dej predvídateľný a vyskytuje sa tu mnoho klišé. Hudba skvelá a herci na čele s Lanou Condor, ktorá sa tu herecky predviedla viac ako v predošlej časti, boli fajn. Noah by sa mohol vymaniť z rôl alá boyfriend material pretože sa pomaly (ak nie už) dostáva do kategórie typecast. Aj keď je film takpovediac tutovka určite nie je na zahodenie. Taká oddychovka. Svoju cieľovku si určite nájde. Čo však za seba musím vyzdvihnúť sú vedľajšie postavy Chris a postava, ktorú hrá Ross Butler. Bavilo ma pozerať na nich a boli ako čosi, čo okorenilo scény. Za mňa slabšie 4* ()

Arkagas1989

Druhé pokračování příběhu Lary Jean a Petera, opět podle knihy, kterou jsem nečetla. První film i tento druhý jsem zkoukla hned za sebou při dalším pečení cukroví (ano, jak u mě vidíme romantiku, je jasný, že u toho dělám i něco jiného). Takže jsem tenhle film zase spíše slyšela, než viděla, ale bavil mě stejně jako 1.díl. Opět - nenáročná romantika pro náctileté, která ale potěší i srdce nás starých vykopávek (rozuměj po 30). Je to milé, má to šmrnc, ale jednička byla rozhodně lepší. Celkově vzato, hezký film na odpoledne k čaji a knížce do pozadí, nebo jako kulisa k čemukoliv. ()

Veeria

Barevné, milé... A Noah jako Peter, ten jeho úsměv - je tak kouzelný... Všechny postavy zde měly své místo, zaujala mě z vedlejších postav zejména Stormy. Mimochodem, všimli jste si nádherných dekorací? Mnohdy si těchto maličkostí ani nevšimneme.... ()

bonovox

Dvojka išla s kvalitou dole ale vďaka celkom sympatickým postavám sa stále jedná o príjemný nenáročný film ()

AdelleR

S druhým filmem to mám stejně jako s druhou knihou - stand-alone by to pravděpodobně zvládl sám za sebe, holt pokračování je prostě pokračování. Dvojka už není tak vtipná ani sladká jako jednička, hodně se tu začínají řešit typický věci pro americkou střední, které do filmu o americké střední prostě musí nějak pasovat, a Lara Jean mě tady spíš svými rozhodnutími vytáčela. Jednička za mě byla rozhodně lepší. ()

Thalin

Film se dál veze na myšlence prvního filmu, ale už je to prostě jen nadstavované, ani ne vtipné a je už na začátku naprosto jasné, jak to stejně dopadne. ()