Al má práci, která ho otravuje, a manželku, která nehne prstem. A když chce jít aspoň jednou večer na basketbal, musí trčet doma, poněvadž Peggy k nim pozvala nové sousedy - Rhoadesovy. Je to jejich první návštěva u Bundů... (Amercom)

Petr.Kocfeld

Sledoval jsem tento seriál jako dítě.Docela se mi líbil.Dávám 3 hvězdy.Al Bunda je neurotický prodavač dámských bot,který má přezdívku Doktor bota.Má línou a nevděčnou manželku a 2 děti-hloupou blondýnu Kelly a "skoro" normálního syna Buda.Taky má líného psa Bucka.Jeho život je občas "komický".Ed O Neall přitom inkasoval za 1 epizodu asi 1 milion dolarů a byla to snad jeho první role,kde mluvil "více".Přičemž je bývalým "hippísákem" a má Zlatý glob a umí jiu jitsu-brazilské bojové umění.Také tato role ho proslavila ve světě. ()

TomasRichtr

Ten přidanej laugh track je fakt příšernej. Zajímalo by mě, jestli to je jen českým dabingem nebo i v originále. Edit: Opravdu je to jenom zmršenou prací v dabingu. Origo je v pohodě a asi třikrát vtipnější. ()

• Epizoda odvysílaná 5. dubna 1987 měla tak bouřlivý úspěch, že se ji televize Fox operativně rozhodla odvysílat tu samou noc ještě dvakrát. (Thommy91)