Rue a Jules se setkávají poprvé od Vánoc, když East Highland vítá nový rok. (HBO Max)

jirikzaboj

Tvůrci nelhali a opravdu nám první epizoda ukazuje náčrt toho, na co se můžeme těšit ve druhé sérii a to sice, že to bude sakra temnější. Úvodní sekvence slouží pro backtime story Fezca a jeho bratra Ashe a já si v prvních minutách říkal, jestli jsem si pustil opravdu Euphoria. Takový nápal drogového byznysu, střílení a netradiční výchovy jsem fakt nečekal a okamžitě mě to vtáhlo. Silvestrovská párty, na které máme staré známé hezky pohromadě a rozjíždí se tady hned několik pokračujících , či nových linek. Sydney Sweeney nadělila sex scénu hned v prvním díle a byla v cele bathroom scene naprosto stunning! Veškeré dialogy vyšperkované a melancholická podívaná na drogově závislou Rue coby Zendayu byla fakt nepříjemná a cením, jak z tak krásné herečky dokážou udělat tak neatraktivní smažku, která to umí dokonce skvěle zahrát. Soundtrack, expozitura světel, přechody, střihy , kamera. To všechno rezonovalo se silnými příběhy dohromady už první sérii a zde vidím, že Sam Levinson chce zajít ještě dál a je to vskutku skvělá podívaná a výborný otvírákový comeback. ()

JanPrazak

Na první díl fakt neskutečná pecka! Vše co jsem v první sérii miloval se vrátilo. Fakt jsem se na to těšil a vůbec nezklamalo. Naopak byl tento díl fakt luxusní a nemá na některé díly z předchozí série. ()