Umění napodobuje život, když parta z East Highland sleduje, jak se jejich složité vztahy odrážejí v Lexiině dlouho očekávané hře. Fezco se připravuje na svou účast. (HBO Max)

Mateyf.Iks

Brutalek. Jestli mela Lexi takovyhle rekvizity, tak kloboucek. Ne samozrejme je to jedno. Dokonalost! A cenim, ze tvurci mnohem vic v cely tyhle serii prodavaj Casiiny čůča. Pochopili, co lidi chtej! ()

bvlrm

Nekonzistentný bordel na ktorý sa nedalo ani fyzicky pozerať. Kto tomu dal 4* alebo 5* by si mal konečne prestať honcovať pod stolom a napiť sa pohár vody, aby z tohto premotivovaného fuckfestu neodpadol. Beuys povedal že každý je umelec, a ja som si dnes uvedomil že mal asi pravdu, keďže HBO a A24 posadia na direktorskú stoličku zjavne hocikoho. Bruh. ()

MarySan

Všimla jsem si tu mnoha recenzí komentující absenci posunu v ději. Je pravda, že by mi nevadilo,  kdybychom se už posunuli,  protože mám pocit, že se toho má ještě mnoho stát a stále se moc dál nedostáváme. Máme však příležitost si díky této epizodě doplnit obrázek o Lexi, která v tomto dílu září a má na svědomí naprosto dokonalé divadelní představení. Jakožto milovnice divadla, jsem si tento díl velmi užila, obzvláště obdivuji dokonalou práci světel. Velmi mě bavilo prolínání divadla a reality a především reakce lidí,  kteří se poznali v příběhu. Měli možnost nahlédnout na poměrně šokující možná někdy příliš přehnanou realitu. Za mě byl tohle rozhodně skvělý díl,  který jsem si velice užila, protože mě baví hraní si s možnostmi,  které natáčení takovéhoto seriálu nabízí. ()

Royaldell

Za mě zatím asi nejslabší díl ze série. Nepotřebuju vidět flashbacky a divadelní zpracování toho, co už jsem viděla, když potřebuju vědět jak to dopadne! Byly díly, kdy jsme se sice nedostali dějově nikam, ale i tak byly skvělý, tenhle to ale bohužel za mě není.. ()

Metuje

Děj byl sice prakticky nepřítomný, už jsem chtěl dát 3 hvězdy, nicméně skvělé vyvrcholení? divadla mě posadilo do křesla. Chápu, jedná se jen o rozehřívačku před finále sezóny. ()

Mukade

Stručne povedané, zakríknutá Lexi zrazu aká vodkyňa. Asi jej za noc narástli ultra gule. Prvá inkonzistentná chyba. Druhá je, že nerozumela (rozhovor s Fezom) aké škody môže tá hra napáchať ako strašne zosmiešniť postavy (napr Cassie) ktoré nenenávidí. Ona, ktorá akože bola doteraz za tú sčítanú a inteligentnú, intelektuálnu. Well buuuulshit. Levinsonovi zjavne účel svätí prostriedky. Nevravím, dalo sa nad to povzniesť, ale prehnal to. ()

Still_I

Oh c'mon! Není hezký nechat nás takhle viset, Same! Epizoda obsahovala tak nějak všechno, ale poprvé mi to nevadilo. Bylo tam dovysvětlení, něco z minulosti, lehký posun vpřed, smutek a super vtipný číslo Nate-gay (nasmála jsem se). Konečně dostala prostor skvělá Lexi. Téměř úplná absence Jules tomu jen pomohla, její postava mi začala být extrémně nesympatická. Vztah Cassie-Nate mi nepřijde úplně věrohodný. Maddy a Nate měli nepopiratelnou chemii. S Cass mi to přijde trochu jako: "Miluju tě, protože to rejža řekl." Snad ještě ve finále dostane logiku. ()

jirikzaboj

Mám rád tyhle seriálové experimenty, kdy se epizoda změní na muzikál, divadelní hru či jiné kulturní bohatství. Většinou se jedná o odlehčené epizody, které ale moc rády určují směr toho, kam se seriál posune dál a zásadně ovlivní nějakou dějovou linii. Tato epizoda nebo divadelní hra Lexi Howard je geniální. Jak screamovala Maddie, LEXI YOU’RE FUCKIN G! Naplno věnována této postavě, která podrobně zkoumá minulost, přítomnost, ale i případné následky. Scenáristicky vyšperkovaná hra, která má luxusní choreografie, propojená flashbacky, aktuálním dějstvím a spoustu Levinson art highlighty. Tohle jde seriálu Euphoria nejlépe a měl by se toho držet co nejvíce. Ani jedna inscenace, či vedlejší scéna nebyla zbytečná. Každý proklik světla, akustický nádech a temná atmosféra ala Fezco & Snitch, to je o čem mluvím. Jedna z nej epizod celého seriálu. ()

Marcel25

Časť odrozprávaná s útržkov rozpadnutej hry na situácie, bez širšieho dejového, či myšlienkové kontextu. Nie že by tu určité myšlienky neboli, lenže sú presne také isté ako nám ich seriál do teraz predkladal len v dejovej forme. Vracať sa späť môže byť pre postavy v deji možno nepríjemné či naopak sebareflexívno prospešné, avšak pre diváka, ktorý si už podobné myšlienky, momenty, scény a dialógy zažil a prešiel nimi, len zbytočne opakované. Úprimne, nudil som sa! ()