Série(2) / Epizody(15)

Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta. (Netflix)

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Pavlo

Je to zábavné, svižné, netradičné. Odkrýva tabu vo svete sexu a ľudských chúťok, no je to zároveň nakrútené decentným spôsobom. Téma sa síce postupom deja stáva priehľadná, no i tak to neuberá v konečnom dôsledku na pútavosti. Som zvedavý, ktorým smerom sa vydá 2.séria. ()

Feacher

Ale tak nebyl to špatný miniseriál.. bylo to takové hodně jednoduché, žádné hlubší zarývání do příběhu, žádná větší zápletka, pouze v posledním díle minutová akce. Oceňuji ale pokročilé téma, které se ve vysílaných seriálech hned tak nevidí, bylo to vtipné a pokud to sledujete najednou, tak akorát dlouhé. Celkově krásné 4 hvězdy! ()

LoneGunman

Hodnotit tenhle seriál po prvních třech dílech, víc než na tři hvězdy by to nebylo - vtipné, zajímavé, ale nic víc. V druhé polovině série šli ale tvůrci jednotlivým postavám více pod kůži (klobouk dolů při téhle stopáži). Celkově tedy za 4*. Není to taková bomba jako Sex Education, i tak ale stojí za zhlédnutí. ()

stuj

Překvapující dílko. Jak tématem, tak délkou jednotlivých dílů. Nakonec jsem to dal na jeden zátah jako film. Hned to vtáhlo svojí originalitou a vtipem. Dost dlouho to vypadalo na pět hvězdiček, ale v posledních dílech tomu přeci jen trošinku došel dech a příběh začal být vyprávěn až moc filmově. Viz "akční" konec. Proč? ()

Paajiik

Seriál ke kterému jsem se nějakou dobu odhodlával, vlastně mini seriál, epizody o délce pod 20 minut. Zhlédnuto za jednu noc s kapkou alkoholu, ale musím říci, že jsem se u ničeho hodně dlouho tak nepobavil, prosmál jsem se hlasitě přinejmenším polovinou stopáže. Vlastně se nemohu dočkat další série, pekelných 26 dní do 2. série. Pro někoho, kdo má v tématech zálibu nebo osobní zkušenost to je možná vtipnější, než pro někoho, kdo se s tématem seznamuje. Zkrátka 5* si ode mně zaslouží! ()

Mirek.Soukup

Seriál Bonding, je klasická oddechovka, která má spíše pobavit, například scéna, kdy se čůrá na ležícího muže, je úžasná:-) Druhá série je už propracovanější a více si v ní autoři hrají s dramatickou linkou a více se vnořují do postav. I tak si myslím, že má seriál spíše pobavit a těším se na další série. ()

jethrotull

Nic zazracne,ale s vypatim sil som to dopozeral.Nizke hodnotenie davam za toho dementa,ktory neustale porusoval pravidla aj ked islo o biznis.Z radostou by som ho nakopal do prdele s vojenskymi kanadami. ()

JsemPohodlny

Tři díly, víc jsem nedal.  1. Nuda 2. Nuda 3. Nuda   Moje nejmasochističtější představa? Musetse na tu křeč ještě někdy znovu podívat. ()