Reklama

Reklama

Mickey a kouzelné fazole

  • USA Mickey and the Beanstalk
všechny plakáty
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Krátkometrážní
USA, 1947, 29 min

Obsahy(1)

Disneyovská pohádka na motivy příběhu o Jackovi a kouzelné fazoli - hrdinové filmu jsou Mickey Mouse, Donald Duck a Goofy, kteří trpí hlady ve vyprahlém království, ze kterého zlý obr ukradl kouzelnou zpívající harfu, která dávala království život. Poté, co náhodou z jejich chaloupky vyroste fazole do nebe, rozhodnou se hrdinové získat od obra harfu zpět. (Rosana)

(více)

Recenze (10)

Rosana 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že toto byla moje nejoblíbenější pohádka, na kterou jsem se dívala z VHS, když jsem byla nemocná. Skvělá animace, bezvadná hudba a vtipnost filmu tvoří ucelený dokonalý film, který bych se nebála pustit dětem! ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

U nás vydáno spolu s příběhem "Nerozhodný drak" a rozhodně je na tom vidět, že tohle je kousek lepší, zábavnější, ale zároveň i propracovanější ve všech ohledech. Na poměrně krátkou, ani ne půl hodinovou stopáž jsou zde scény z různých žánrů a všechny fungují přesně tak, jak mají. Dokonce je zde i celkem silná hororová scéna, která by s dětmi uměla celkem dobře zamávat. Rozhodně to není příběh, který je jen dětskou pohádkou, ale má v sobě něco víc. Kde jsou ty časy, kdy si s žánrem tvůrci u Disneyho takhle hráli? ()

kajas 

všechny recenze uživatele

Disney byl génius. Já prostě nepochopím, jak mohla taková pěkná animovaná pohádka vzniknout v roce 1947! Někteří tvůrci dnešních animáků by se od něj měli učit. Velmi zábavné (hladový Donald), nemůžu ale hodnotit tak vysoko jako u celovečerních pohádek. Silné ***. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Z detstva som si pamätal iba jedinú scénu (vystrielenie korku z flaše, na ktorom sedí Mickey) a teraz konečne aj celý film. 75% ()

uprchlice 

všechny recenze uživatele

Příběh je to opravdu kouzelný. Krásná animace spolu s vtipným příběhem, myšákem Mickeym a jeho kamarády. Pro děti a rodiče jako stvořené. ()

Reklama

Reklama