poster

Odia il prossimo tuo

 • anglický

  Hate Thy Neighbor

Western

Itálie, 1968

 • Tormentor665
  ***

  Slabší Baldiho kousek, kterému dává punc koukatelnosti fungující a osvědčené duo záporáků Frank-Eastman. Kdyby hlavní kladný hrdina ve filmu chyběl, nikdo by toho nelitoval, což svědčí přinejmenším o velmi špatném scénáři. Brutality snímek obsahuje dost, ale je celkově nezajímavá (až na ty gladiátorské zápasy). 60%(27.1.2014)

 • PetrPan
  **

  Tohle se Baldimu příliš nepovedlo. Hlavní klaďas byl nevýrazný nýmand bez osobnosti a scénář měl o vagón rybího tuku Fischtranu míň než tomu bývá obvykle, zejména scéna záchrany odsouzeného Eastmana či finální zúčtování s padouchem Frankem stojí za to. Kladem jsou oba záporáci Horst Frank i George Eastman , tradičně dobrý hudební motiv a ozvláštnění v podobě netradičních zápasů ne nepodobných gladiátorským. Ale koukám, že tu nepíšu nic nového, no jo i takové dny jsou. Snad jen to hodnocení bude trochu tvrdší, protože na tyhle špagety jsem měl vážně chuť, ale tenhle recept stál za ..... ( tečkuji hovno).(19.11.2013)

 • Martin741
  ****

  No konecne tu nevidim komentar Karla Chrochta /Karlos80/ alebo mne odporneho Radka Katrlika. Ako vzdy LiVentura napise nieco ako "kvalitka, skvele, vyborny zpev a ustredni melodie", no, bieda. Komentare Liventuru teda nejak extra nemusim, a dlho u mna nebude v oblubenych. Dobre pise - a tymto im robim reklamu uzivatelia Tron, T2, Radek99 a Snorlax.Kadaka velmi nemusim, lebo mu nerozumiem, Verbal je este stale vtipny, ale jaxi mu dochadza invencia. Takze rezisera Ferdinanda Baldiho /Karambol 1 a 2 - nehrali tam Spencer a Hill, ale ich dvojnici Paul L. Kovac a tusim Kantafora/ som dlho nepoznal a na zaklade uz spomenutych filmov som sa jeho reziserskej tvorbe vyhybal. Chyba! Suverenne najlepsi film Baldiho, vyborne tempo, ide o mapu, ale nebudem prezradzat dejovu liniu. Iste, postavy nekonaju vzdy logicky, ale s tym som sa stretol uz aj v realnom zivote - a dotycny mi povedal, ze ma na to pravo! Takze ze vyraznu chybu to nejak extra nepovazujem. Skor prevladaju pozitiva - slusne tempo, ktore nenudi, krasne exteriery, vyborne dialogy. Z hercov som poznal len Dzordza VychodnehoMuza /Hruza na Jevisti 1987, Keoma/ , ale ten to tahal na urovni. Fakt, nuda u mna nehrozila, bavil som sa vyborne, perfektna scena s lanom a krysami : 77 %(10.10.2017)

 • špaček421
  ***

  Měl jsem za to, že Baldi byl jeden z těch lepších špageťáckejch rejžů, ale jak to vypadá, natočil tři dobrý filmy a zbytek je šedý průměr, někdy až hrůza. Tohle je průměr. Nelogický příběh s nelogickým chováním postav bych ještě zkousnul, to je ve špagetách obvyklý. Jenže hlavní hrdina je strašně nesympatickej, poskok rakvář stupidní kretén, hrdinova dívka je hysterická kráva a o dítěti radši nemluvit. Dívku teda aspoň hraje Nicoletta Machiavelli, na kterou se dobře dívá. Ale kdyby hrdinu hrál třeba aspoň Anthony Steffen, to by byla větší zábava. Zato záporáci jsou třída, aspoň něco. Scény s hrdinou nejsou zajímavý, ale jak je na scéně George Eastman, je to aspoň trochu zábavný. Navíc George tu je několikrát mučenej, zabíjí koho potká a každou ženskou aspoň chce znásilnit, prostě kdo ho má rád, ten si ho užije. Nejvíc jsem si ale užíval Horsta Franka coby blazeovaného boháče, který pro zábavu sleduje boje na život a na smrt mexických rolníků. Hudba průměr. Jo, a konec vypadal dobře, ale pak se to najednou zvrtlo a byl z toho jeden z nejstupidnějších konců, co jsem viděl. Ale Frank a Eastman to vytáhnou aspoň na ty 3*.(9.12.2012)

 • Mariin
  ***

  Další italský spaghetti, stavějící primitivně pouze na ukazování násilí, s výmluvným názvem "Nenáviď bližního svého". Kromě akčního spádu jsem zde žádné kvality nenašel. Některé okamžiky naprosto absurdní, nelogické (např. největší grázl začíná znásilňovat Peggy, přijde další grázl, namíří na něj pistoli a poručí mu, aby už šel apod.). O Baldim svědčí i jeho "Slepý pistolník"...(1.5.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace