Sam Craft (Hayley Griffith) nemá za sebou práve najlepší deň. Začala pracovať v pizzerii ako donášačka pizzy. Kolegovia jej nechali len objednávky, pri ktorých bolo isté, že žiadne sprepitné nebude, a tak sa rozhodla vziať veľkú donášku do štvrte boháčov, mysliac si, že práve tí by jej nejaké drobné mohli hodiť. Keď jej však aj tu zabuchnú dvere pred nosom, zúfalá Sam sa rozhodne votrieť sa do domu a o sprepitné si zažiadať. Nebol to však najchytrejší ťah, v dome je práve satanistický sabat , ktorý rieši jednu pre nich nesmierne dôležitú vec – do rána potrebujú obetovať svojmu pánovi Belzebubovi pannu. A tú až doteraz nemali. Vyzerá to tak, že skutočné problémy u Sam ešte len teraz začínajú... (beso74)

Trailer 1

oveckaoa

Divný film o kterém sám nevím co si myslet. Na jednu stranu je to krvavé a místy i zajímavé na druhou herecky absolutně tragické (kromě 2 hereček) ´´herci,, z Asylumu jsou proti těmhle talentovaní a scénář byl pravděpodobně dělán za pochodu. Všichni se zde chovají jako idioti nějaké logické uvažování absolutně chybí a o humorné situace, aby člověk zavadil. Zhruba 40 minut před koncem asi došly nápady tak tam někdo nahodil jakousi vyšší bytost, které se zde objeví na začátku a pak až na konci a má působit dojmem jak je to chytré akorát, že výsledným dojmem je to , že byly při tvorbě v hajzlu a chtěly to nějak zakončit. 1 hvězda za úvodních cca 10 minut, které vypadaly nadějně. 20 procent ()

Raziel_cz

U Book of Monsters jsem napsal, že za ty prachy dobrý. Tohle za ty prachy dobrý není. Má to spoustu dobrých nápadů (protože Grady Hendrix), ale nedrží to pohromadě, nefunguje tomu struktura, není to napínavé, a protože jsou vtipy špatně načasované (a všechny jsou stejně v traileru), není to ani zábavné. A ještě to vypadá jako to horší z amaterskefilmy.cz. Ale asi nejvíc na tom nechápu, proč to tak strašně uhání dopředu. Film má všechny setupy vyřešené za tři vteřiny, takže pak pořádně nevyzní ani payoffy. Které jsou tedy vyřešeny za tři vteřiny jakbysmet, což s tím pravděpodobně má něco společného taky. Opravdu, jediné, co na Satanic Panic za něco stojí, je plakát a prsa hlavní hrdinky. Radši si kupte nějakou Hendrixovu knihu. ()

Adramelech

Docela obstojná komedie. Grady Hendrix je zřejmě obeznámený s okultismem, když jej dokáže tak vtipně parodovat. V českém prostředí toto uměl Josef Váchal. Ten se o okultismus nejprve vážně zajímal, ale když měl výsledky, dostal strach, že se zblázní, a začal tyto fenomény – rovněž velmi fundovaně – zesměšňovat ve svých textech, čímž se od magie nejen distancoval, ale v podstatě i spontánně objevil ono „zažehnání smíchem“, které o mnoho let později popsali chaosmagikové. Vedle toho se svých obsesí zbavoval tím, že je zobrazoval; jeho výtvarné dílo je dnes velmi ceněné. – Hendrix je též autorem svěže napsané hororové novely Horrorstör (2014). Tento příběh klasického střihu situovaný do obchodního domu s nábytkem vysloveně volá po zfilmování, k němuž však, pokud je mi známo, zatím bohužel nedošlo. Je to škoda, protože výsledkem by mohl být plnokrevný hororový film. ()

Morholt

Celkem slušné gore, dlěané pěkně postaru a sympatický hrudník jinak nesympatické hlavní hrdinky. A to je asi tak všechno, co stojí za pozornost. Na to, že má film sotva hodinu a půl, se neskutečně táhne a na to, že je to komedie se tu najde zatraceně málo důvodů pro zasmání. Já nenašel ani jeden. 10% ()

kaylin

Americký snímek „Satanic Panic“ je takovou oddechovkou, která ale nemusí moc zaujmout. Jsem si jistý, že část publika, především ta mužská, ale ne nutně, by spíše doufala, kdyby zde bylo více nahoty, což docela chápu. Jsou zde ženy, na které se moc hezky kouká. Ale aspoň jsou některé v té krásně červené, což je rozhodně barva tohoto filmu. Z paměti se snímek ale celkem snadno vypaří. ()