The Gorgeous Palaces (E02) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2019, 44 min

Natalie Martinez

Scénografie:

Chad Krowchuk

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• MoiJe

Co by sme tak mohli najst? Ja viem, ja viem, hotel s fontanou a strelnu zbran. Ale podme sa aj tak radsej dalej hadat na plazi.(16.9.2019)

Skupina na ostrove sa háda ohľadom toho, čo podniknú, najviac eskaluje napätie medzi K.C. a Brodym. Casey v ňom vidí svojho ochrancu, ten sa k nej však zachová podstatne horšie ako ku K.C. Tá sa spoločne s Cooperom rozhodne preskúmať ostrov hlbšie vo vnútrozemí a spoločne objavia opustený hotel a o svoj objav sa rozhodnú podeliť s ostatnými...Zatiaľ sa obšírnejšie vyvíjajú iba 4 postavy, čo je trochu škoda, avšak flashbacky K.C. nám dávajú nádej, že budeme svedkami niečoho podobného ako v prvej sérii Westworldu, tým pádom viacerých vac ako solídnych zvratov a prekvapení.(13.9.2019)

• Djara

TVL tak já nevím, nad čím se tu rozplýváme, dyť ta baba jak plavala s tou pořezanou nohou zapomněla na rekina? A vůbec tak nějak to začíná nudit.(13.9.2019)