Epizody(7)

Všichni trpí kompletní ztrátou paměti a jestli se vzájemně znali, tak si to nepamatují. Teď musí společně čelit drsným nástrahám svého ostrovního vězení. (Netflix)

Recenze uživatele MoiJe k tomuto seriálu (4)

The I-Land (2019)

Od prvych chvil prvej epizody som si vravela, aka je to hrozna blbost a ako velmi mi tie dve nelogicke uhadane zenske lezu na nervy. Zostalo to tak po cely serial a chvilami sa este stupnovalo, aj tak som ale bola zvedava, co bude dalej, a dopozerala som to cele. ()

Krásný nový svět (2019) (E01)

Nizkorozpoctovy Lost, kde vsetky postavy maju naturu Sawyera a Shannon zo zaciatku, tj.su prudko na cezdrzku. Este epizodu ale pozriem, nech zistim, coze sa im to tam ide diat. ()

Nádherné paláce (2019) (E02)

Co by sme tak mohli najst? Ja viem, ja viem, hotel s fontanou a strelnu zbran. Ale podme sa aj tak radsej dalej hadat na plazi. ()

Mnoho krásných tvorů (2019) (E04)

Ludia co vedia ich mena potvrdia vsetky Chasine neuveritelne historky ako pravdu, a vsetci ju stale maju za klamarku. Plus jedina aspon jakz takz skumala okolie, ostatni sedeli, a vinia ju, ze nieco nasla. Nech je otravna ako chce, ja by som s nou chcela byt zadobre. Neeeviem preco tu volovinu plnu nesympatickych postav stale sledujem, asi fascinacia. ()