Tajná posedlost

Secret Obsession

Drama / Thriller

USA, 2019, 97 min

• Pilda17

Průhledné, laciné a celkem škoda. Film se tváří dobře, ale po pár minutách, když prohlédnete děj, začíná obrovská nuda. 4/10 = 41%(22.10.2019)

Hlavnú herečku si pamätám ešte z čias disney channel. To že ju ešte niekedy uvidím som nečakal, další netflixový film s dabingom. Ktorý ponúkol zápletku ktorú sme už všetci videli. Ale napínavé to bolo dosť. Vôbec to nebolo zlé, po hodnotení odpad! trochu naprávená chuť. A preto aj o niečo lepšie hodnotenie, jednoducho bavilo. 4*(14.11.2019)

• KateW

Film sám o sobě není až tak strašný. Ačkoli jsem filmový ignorant a stačí mi málo, Secret Obsssion mě vytáčel svými nelogickými chybami, kterých si nešlo nevšimnout. Jeden příklad za všechny (spoiler?) jsou zamčené dveře, které se hlavní hrdinka filmu a posléze i mužský protagonista snaží otevřít. Ona k tomu použije pinetku/sponku a on je prostě vyrazí. Já bych vytáhla zarážku, na kterou je tam hlavně u pána nádherný opakovaný záběr. Nicméně jo koukatelné to je, jen to trochu bolí.(18.7.2019)

• Catella

Ahaaaa. Tak takhle se to dělá. Teď pozor. Tohle je návod pro všechny NEŠŤASTNÝ, CHUDÝ A NEÚSPĚŠNÝ členy tohodle kroužku (takže pokud jste se svým životem plně spokojeni, tak tenhle komentík prosím raději přeskočte). TAKŽE, jestli čtete dál, tak tady je návod: Stačí si koupit, nebo půjčit, nebo prostě ukradnout nějakej super bourák. Jedu jedu a jak jedu, tak picnu nějakýho boháče tak, aby se dostal do bezvědomí. Zavolám mu sanitu a až bude ležet na jipce, tak stačí zmateně běhat po nemocnici (důležitý teda je trefit dobrou nemocnici) a řvát na všechny strany "Ježišiiii" "Kde jeee???" "Mám tady manžela" "asi měl nehodu" atd atd. No a kdo by asi tak pochyboval, že nepatříte k sobě, žejo :-) pak jen stačí krapet štěstíčka, a frajer si po nehodě nebude nic pamatovat (páč byl v tom bezvědomí), takže mu nakecáte, že spolu žijete, jste šťastně ženatí atd. vlastně s tím pomůžou i doktoři, protože oni nepochybujou o tom, že by to mohlo být jinak. A TADÁ :-D je z vás boháč. Pozn.: tento postup je možné aplikovat nejen na muže, ale i ženy, a taky na geye, lesby, atd. Prostě lze to plošně použít na všechny bohatý boháče. Jo a abych nezapomněla, tenhle návod nebylo úplně easy vymyslet (teda vlastně to vymysleli ti filmaři, ale překdákat to sem mi dalo docela zabrat, takže kdybyste byli od té dobroty a každej, kdo to vyzkouší a podaří se, tak mi na můj účet zašlete provizi z provedené transakce. Sazbu mám stanovenou jednotně, 1 milion, zítra si to jdu nechat patentovat, takže se opovažte to vyzoušet a nezaplatit mi za radu! PS: jako autor tohoto komentáře nenesu žádné následky za případně vzniklé mrtvé boháče.(16.9.2019)

• BOURQUE

Predvídateľná vec od samého začiatku. Thriller na TV úrovni, pardon na úrovni Netflix. Film, ktorý keď nepozriete, nič nestratíte (maximálne čas). P.S.: Teraz som už k tomu dospel – keď na začiatku filmu budem vidieť logo Netflix, tak to bude pre mňa „prvé varovanie“. Osobné hodnotenie: 57% (*) (19.7.2019)

• - Ve scéně, kdy je v ložnici spoutaná Jennifer (Brenda Song), je na nočním stolku sklenice s vodou, avšak v dalším záběru tam už není. (Klat)