Tajná posedlost

Secret Obsession

Drama / Thriller

USA, 2019, 97 min

Hlavnú herečku si pamätám ešte z čias disney channel. To že ju ešte niekedy uvidím som nečakal, další netflixový film s dabingom. Ktorý ponúkol zápletku ktorú sme už všetci videli. Ale napínavé to bolo dosť. Vôbec to nebolo zlé, po hodnotení odpad! trochu naprávená chuť. A preto aj o niečo lepšie hodnotenie, jednoducho bavilo. 4*(14.11.2019)

• Catella

Ahaaaa. Tak takhle se to dělá. Teď pozor. Tohle je návod pro všechny NEŠŤASTNÝ, CHUDÝ A NEÚSPĚŠNÝ členy tohodle kroužku (takže pokud jste se svým životem plně spokojeni, tak tenhle komentík prosím raději přeskočte). TAKŽE, jestli čtete dál, tak tady je návod: Stačí si koupit, nebo půjčit, nebo prostě ukradnout nějakej super bourák. Jedu jedu a jak jedu, tak picnu nějakýho boháče tak, aby se dostal do bezvědomí. Zavolám mu sanitu a až bude ležet na jipce, tak stačí zmateně běhat po nemocnici (důležitý teda je trefit dobrou nemocnici) a řvát na všechny strany "Ježišiiii" "Kde jeee???" "Mám tady manžela" "asi měl nehodu" atd atd. No a kdo by asi tak pochyboval, že nepatříte k sobě, žejo :-) pak jen stačí krapet štěstíčka, a frajer si po nehodě nebude nic pamatovat (páč byl v tom bezvědomí), takže mu nakecáte, že spolu žijete, jste šťastně ženatí atd. vlastně s tím pomůžou i doktoři, protože oni nepochybujou o tom, že by to mohlo být jinak. A TADÁ :-D je z vás boháč. Pozn.: tento postup je možné aplikovat nejen na muže, ale i ženy, a taky na geye, lesby, atd. Prostě lze to plošně použít na všechny bohatý boháče. Jo a abych nezapomněla, tenhle návod nebylo úplně easy vymyslet (teda vlastně to vymysleli ti filmaři, ale překdákat to sem mi dalo docela zabrat, takže kdybyste byli od té dobroty a každej, kdo to vyzkouší a podaří se, tak mi na můj účet zašlete provizi z provedené transakce. Sazbu mám stanovenou jednotně, 1 milion, zítra si to jdu nechat patentovat, takže se opovažte to vyzoušet a nezaplatit mi za radu! PS: jako autor tohoto komentáře nenesu žádné následky za případně vzniklé mrtvé boháče.(16.9.2019)

• BOURQUE

Predvídateľná vec od samého začiatku. Thriller na TV úrovni, pardon na úrovni Netflix. Film, ktorý keď nepozriete, nič nestratíte (maximálne čas). P.S.: Teraz som už k tomu dospel – keď na začiatku filmu budem vidieť logo Netflix, tak to bude pre mňa „prvé varovanie“. Osobné hodnotenie: 57% (*) (19.7.2019)

• KateW

Film sám o sobě není až tak strašný. Ačkoli jsem filmový ignorant a stačí mi málo, Secret Obsssion mě vytáčel svými nelogickými chybami, kterých si nešlo nevšimnout. Jeden příklad za všechny (spoiler?) jsou zamčené dveře, které se hlavní hrdinka filmu a posléze i mužský protagonista snaží otevřít. Ona k tomu použije pinetku/sponku a on je prostě vyrazí. Já bych vytáhla zarážku, na kterou je tam hlavně u pána nádherný opakovaný záběr. Nicméně jo koukatelné to je, jen to trochu bolí.(18.7.2019)

• silentname

"Secret Obsession" je dokopy len jednoduchý priehľadný thriller, aký by ste si predstavili natočený pre televíziu. Nie na Netflix, ktorý je pre mňa kvalitatívne trošku vyššie. Začína to okey, no po prvých pätnástich minútach pochopíte kde je sever a od toho momentu sa už nič zaujímavé neudeje. Najhoršie je, že film sám akosi vnútorne vie, že diváci to pochopia, tak tú kartu aj veľmi rýchlo odhalia. Ani sa netrápi, aby nás udržal v napätí alebo priniesol niečo, čo by stálo za zmienku. Od začiatku do konca je to predvídateľné, staré a veľmi jednoduché. Po dopozeraní som sa pozrel na Petra Sullivana hlbšie a zistil som, že je to hlavne režisér a scenárista romantických vianočných filmov. A popravde... všetko mi potom dalo zmysel. Vyzerá to možno celkom dobre, no nemá to žiadnu atmoféru, žiadne zvraty ani nič podobné. Herecké výkony funkčné, réžia okey, no nemá to žiadny moment, ktorý by som nejako vysoko ocenil. A preto sa tu ani nebudem viac rozpisovať. Hodnotenie: D+(6.1.2020)

• - Ve scéně, kdy je v ložnici spoutaná Jennifer (Brenda Song), je na nočním stolku sklenice s vodou, avšak v dalším záběru tam už není. (Klat)