VOD (1)

Jennifer (Brenda Song) mala v jednu daždivú noc nehodu. Keď sa prebudí, nič si nepamätá a pri jej lôžku stojí neznámy muž, ktorý sa predstaví ako jej manžel. Jennifer sa dostáva do nebezpečenstva, pretože sa vracia do života, na ktorý si nepamätá. (Emanuela)

Trailer

silentname

"Secret Obsession" je dokopy len jednoduchý priehľadný thriller, aký by ste si predstavili natočený pre televíziu. Nie na Netflix, ktorý je pre mňa kvalitatívne trošku vyššie. Začína to okey, no po prvých pätnástich minútach pochopíte kde je sever a od toho momentu sa už nič zaujímavé neudeje. Najhoršie je, že film sám akosi vnútorne vie, že diváci to pochopia, tak tú kartu aj veľmi rýchlo odhalia. Ani sa netrápi, aby nás udržal v napätí alebo priniesol niečo, čo by stálo za zmienku. Od začiatku do konca je to predvídateľné, staré a veľmi jednoduché. Po dopozeraní som sa pozrel na Petra Sullivana hlbšie a zistil som, že je to hlavne režisér a scenárista romantických vianočných filmov. A popravde... všetko mi potom dalo zmysel. Vyzerá to možno celkom dobre, no nemá to žiadnu atmoféru, žiadne zvraty ani nič podobné. Herecké výkony funkčné, réžia okey, no nemá to žiadny moment, ktorý by som nejako vysoko ocenil. A preto sa tu ani nebudem viac rozpisovať. Hodnotenie: D+ ()

mira007

Netflix krimi thriller o Jennifer, která se po autonehodě probudí se ztrátou paměti v nemocnici, odkud si ji odvede manžel, kterého si nepamatuje. Začátek solidní, ale po patnácti minutách je jasné, která bije a karty jsou vyložené a divák ví, jak to skončí. Je to sice takové nažehlené, předvídatelné barevné jako Tv film od Danieli Steelové, ale jako neškodná oddechovka na odpoledne pobaví takže za Brendu Wong a ten parádní barák tři slabší hvězdy. Thriller, který je spíš pro holky. ()

petikacka

Od začátku víte kdo je padouch a jak to dopadne. Ještě natočeno tak, aby to bylo jasné i slepému. No prostě strašná kravina a ta pajda pajdavá ta mi tam ještě navíc lezla pěkně na nervy. O Netflixu jsem měla vyšší mínění, ale co jsem si ho pořídila, tak pouze zjišťuju, že narazit na opravdový skvost musí se jeden prohrabat haldou sraček. Za mě 20% ()

Skrivan

Taková slabší variace na Přes palubu. Ženská se ztrátou paměti? Chlapík, co se k ní hlásí a poznal její tetování? Jasně, dáme mu ji. Postavy se tady nechovají logicky, záběry jsou podivné, většinou je to trapárna. Ke konci už to ale začne být i docela bžunda. ()

dragonfire

Naprosto předvídatelný film, jehož pointa je v podstatě znázorněná v traileru. Nepřekvapí vás tam snad nic, včetně nelogického chování hlavní hrdinky. Na druhou stranu, jako jednorázovka na zkrácení chvíle v karanténě je to naprosto pohodový film. Místy je to napínavé, ale já se u toho dobře vyrelaxoval. ()

• Keď lekári oživujú Jennifer (Brenda Song) pomocou defibrilátora, robia to cez oblečenie. Defibrilátor však funguje iba na holé telo, ideálne s použitím vodivého gélu. (megajalec)
  • Ve scéně, kdy je v ložnici spoutaná Jennifer (Brenda Song), je na nočním stolku sklenice s vodou, avšak v dalším záběru tam už není. (Klat)
  • Jennifer (Brenda Song) nájde svoj telefón v priehradke auta, ktorý funguje. Od jeho posledného použitia ubehlo viacero dní, baterka by tak mala byť vybitá. (megajalec)