Život Lizzie (Noomi Rapace) poznamenala životná tragédia, keď jej čerstvo narodená dcéra Rosie zahynula pri požiari nemocnice. Udalosť sa stala pred siedmimi rokmi, ale žena stále smúti. Žije sama so svojím synom Thomasom (Finn Little), ktorého vychováva striedavo s bývalým manželom Mikeom (Luke Evans). Na narodeninovej oslave kamaráta svojho syna uvidí Lolu (Annika Whiteley), malú sestru oslávenca. Lizzie je presvedčená, že Lola je jej stratená dcéra. Spriatelí sa s jej rodičmi a začne vyhľadávať spôsoby, ako byť s dievčaťom sama. Začne žiť ako v tranze, príde o zamestnanie a hrozí jej, že stratí aj syna. Nikto jej neverí, pretože sa po strate Rosie dlho liečila u psychiatra. Sú jej predpoklady iba výplodom jej fantázie alebo majú reálny základ? (TV Markíza)

rublik05

Po nicneříkajícím úvodu nás tvůrci naplno uvrhnou do nudného a nezáživného drama, které se nese ve velmi pomalém tempu, po celou dobu se víceméně nic neděje. Snad jen závěr má alespoň malý náznak dramatických prvků, kterých je v celém filmu velice poskrovnu. I tak je však závěr, respektive celkové rozuzlení děje od začátku dost předvídatelné. První polovina je veskrze o ničem, zachraňuje ji snad jen dobrý výkon Noomi Rapace, které role hysterické matky poměrně sedla. V druhé půlce se už tvůrcům povedlo navodit lepší, tajemnější atmosféru, takže konečně snímek trochu šlape a je se na co dívat. Na kvalitní thriller to však bohužel nestačí, Můj andílek je silně průměrné, možná i podprůměrné drama. Nebýt herců, prakticky by nebylo co hodnotit. 4/10. ()

chaturga

Rozuzlení více než zajímavé... To jsem tedy čuměl jak pazdrát, i když mě to fakt v průběhu filmu napadlo.... Ještě jsem si říkal, co by to vlastně bylo za film, kdyby ten konec nebyl naprosto jinak, než jak to celou dobu vypadá... A samozřejmě se tak stalo. ()

JimDeNiro

Škoda toho konce. Byla by hvězda navíc za jine ukončení. Samozřejmě myslím více thrillerové. Jinak Noomi mám rád. Mě se to líbilo. 65% - 3* ()

Hemlock

Ale ano, takhle by to šlo, opravdu příjemně pružné drama. Asi to bude tím, že jsem si o filmu předem nic nezjistil a to se vyplatilo. Pravda, chvílemi se to krapet vleklo, ale nechybělo tomu napětí a jako celek to bylo koukatelné. Závěr perfektní. ()

PlysovyMacko

Psychologická dráma o mladej žene utrápenej stratou dieťaťa, ktorá si myslí, že susedkina dcéra je jej dcéra. Postupne sa začne chovať ako psychopatka. Film na konci vygraduje, poriadne pritlačí na pílu a prekvapí. Herci podávajú slušné výkony. ()

veverysiak

Žiadna sláva, ale pozerateľné, Noomi ťahá uveriteľný part vyšinutej matky, ktorej spočiatku celkom nerozumieme, ale relatívne rýchlo sa v tom dá zorientovať, ostatné postavy sú len komparz, akurát na cieľovej rovinke sa vzpučí Ivona, aj tá však rýchlo zhasne, žiadna mystéria, žiadne napätie, takže 35%. ()

Kozlowski8

Může být Lola - dívka ze sousedství, kterou poznala na narozeninové párty synova kamaráda - její dcerou, která údajně zemřela jako novorozeně při požáru porodnice před sedmi lety? Lizzie je přesvědčena, že ano a dělá vše pro to, aby to zjistila... Psychologický thriller, který vás sice svým napětím nepřipoutá k židli a nezpůsobí vám mrazení, ale s blížícím se finále vcelku slušně graduje, a to i přes poměrně předvídatelné a očekávané konečné rozuzlení. Obě ženy (Noomi Rapace i Yvonne Strahovski) odvedly dobrou práci. 60 %. ()

Jarv

Jedná se především o psychologické drama, thriller se dostavuje až ke konci. Z toho důvodu je film většinu času silně nezáživný, protože se v něm vše rozehrává skutečně pomalu. Jediné, co jej drží na hranici zhlédnutelnosti (a co mě nutí udělit více než dvě hvězdy), je výkon Noomi Rapace, ale občasně i Luka Evanse (který má bohužel velmi omezenou roli), protože jsou oba bezpochyby prvoligoví herci, kterých je pro tohle obrovská škoda, ačkoli možnost předvést své herecké kvality v plné kráse rozhodně měli. Ještě se tak mohlo stát s výrazně zajímavějším a napínavějším příběhem, který se nezasekne na hodinu v jednom místě. Nakonec musím pochválit i rozuzlení, a to navzdory tomu, že jsem jej částečně očekával. Ovšem ta snaha o kus překvapivosti se cení. Těsných 50%. ()

SonaLaly

Film je napínavý a pozerateľný len vďaka Noomi Rapace, bez nej by to bol obyčajný nudný thriller, ktorý každý už videl najmenej stokrát. Film neprináša nič nové, pre mňa bol celý priebeh a koniec veľmi predvídateľný, v niečom mi film pripomínal „Tajomný let“. Ale vie diváka držať v napätí. Slabá trojka, bez skvelej Noomi Rapace by som dala dvojku. ()

psekera

Expozice je trochu pomalejší, ale příběh graduje stále rychleji k překvapivému konci. Film má atmosféru a diváka vtáhne, Noomi Rapace je uvěřitelná a myslím, že je to zásluhou hlavně jejího výkonu, že film je takový jaký je. Kdyby první půlka filmu byla více provázaná a dynamická je to za mě na 5 hvězd. ()