Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Inspektor GAI Petr Zykin (Sergej Nikoněnko) má své principy a nehodlá z nich ustoupit ani o píď. Po dobrém, ani po zlém. Proč by měl mít někdo výhody, když všichni ostatní celospolečenská pravidla respektují a dodržují. Dovádí tím chvílemi téměř k šílenství jak svého velitele, který už dávno přistoupil na hru plnou drobných úsluh a protislužbiček, tak jistého vedoucího místní autoopravny. Ten se už dávno považuje téměř za Boha – konec konců se k němu tak i chovají, jedině Trunov (Nikita Michalkov) dokáže opravit neopravitelné, sehnat nesehnatelné – a tak odmítá zaplatit pokutu za rychlou jízdu, kterou po něm inspektor vyžaduje. S klidným svědomím mu místo toho vydává svůj řidičák, protože si je jistý, že stačí zatahat za nitky a nejenže se mu vrátí doklady a zamázne peněžitý trest, ale obojí dokonce s poníženou omluvou tohoto obtížného hmyza v uniformě. Jenomže – a už jsme to jednou řekli – inspektor GAI Petr Zykin má své principy, ze kterých nehodlá ustoupit ani o píď... (chamonix)

(více)

Recenze (3)

pm 

všechny recenze uživatele

Stydím se moc, ale postava bezskrupulózního šéfa opravárenských závodů je Michalkovem tak výborně zahraná, že mám problém s ním nesympatizovat, obzvlášt v momentech, kdy se chová skutečně jako gauner. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Slusna, lehce komicka podivana s sefem autoservisu Michalkovem, policejnim sefem Jefremovem a aktivnim dopravakem Nikonenkem. 4- ()

Reklama

Reklama