Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

lineker

Tenhle rádoby povedený slasher šíleným způsobem strhává dolů naprostá idiocie chování postav. Aby to bylo zřejmě vyvážené, tak stejně blbě se chová partička studentů i banda magorů, kteří mají za cíl je zlikvidovat. A tak třeba deset vteřin čekáme na opakovaný výstřel z pistole, aby měl ten komu byl určen čas doběhnout a střelce eliminovat. ()

Gabe

Adorace klasických hororových propriet a pracovních nástrojů - vidle, kladivo, motorová pila, žiletky, nastřelovač hřebíků a rána poslední jistoty - brokovnice (ideálně se samonabíjecím mechanismem). Jako v případě Escape Room spokojenost. Mládež, která jde na porážku mi byla překvapivě bez výjimky sympatická, netropila žádné zásadní logické lapsy a nepropadala hysterické reakci po první kapce krve. Hvězdu navíc přidávám za "masky pod maskou" a za to, že v tomhle hororu dveře s nápisem End a Exit nevedou k záchraně ani úniku, protože pořadatelé téhle hry nejedou podle pravidel a jsou to prostě krvelačný hajzlové. ()