Sexy Jexi

• USA Jexi (více)

Philovi zcela změní budoucnost nový mobilní telefon s inteligentní aplikací, která mu chce zlepšit život. Ovšem podle sebe a navždy. Umělá inteligence začne žárlit a rozhodne se svému majiteli pořádně komplikovat jeho milostné peripetie... (TV Prima)

Daertelon

Čekal jsem od Jexi mnohem víc humoru, čekal jsem, že bude nabitá vtipy, protože tohle téma je takřka nevyčerpatelné. Ale představivost autorů asi nesahala tak daleko. V hlavní roli absolutně nesympatický hňup, v hlavní ženské roli (kromě mobilu) tuctová hňupka. Film postrádá grády, chybí tomu říz a plnost... jako příliš málo marmelády na příliš velký chleba. 45% ()

Arsenal83 odpad!

Film o debilovi závislom na mobile, ktorým si nechá riadiť život, aby nakoniec zistil, že on dokáže byť debilom vlastne aj bez mobilu. Krásne poučné s minimom naozaj vtipných situácií a nefungujúcej romantickej chémie. Náladu zvýšia len vsuvkové feeling good piesne, ale to nezvráti ten hnusný pocit z toho, ako si tam idiot fotí vtáka alebo anál. ()

Juto

Romantická komédia o samotárovi, ktorý je závislý na svojom telefóne, ktorý sa zamiluje do pekného dievčaťa. Každopádne, čoskoro sa stal film viac hlúpym ako zábavným s neustálymi obscénnosťami a príliš urážlivými výrokmi (ktoré hoci hovorila žena, no zdalo sa, že to napísal muž). Je to viac o hlúposti a stereotypu, keď sa z nerda stáva cool frajer naháňajúci atraktívnu ženu. 5/10 ()

Jaro.Krafcik

No konečne nejaká dobrá komédia, ešte k tomu od netflixu. Film je aj tak trochu podľa skutočných udalostí. Lebo fakt, asi polovica obyvateľov tejto planéty je závislá na svojich smartfonov. Film Jexi pobavil, zároveň to nebol mobil od apple alebo samsungu, aj keď narážky na oboch výrobcov tu boli, dobre že si tvorcovia vymysleli vlastnú značku. Ubehlo to celkom rýchlo a ja som sa fakt bavil, možn, ak by bol dabing a trochu lepší dej bol by to aj na plný počet. Už som ho dlho neudelil. Netflix, konečne dáva svojim divákom dobré výtvory. 4* ()

Torgal

Adam Devine, ktorý vyzerá ako by trpel miernou retardáciou (čiže ako vždy) je terorizovaný svojím telefónom, ktorý mu neustále nadáva a núti ho robiť šialené veci. Prečo sa to deje sa absolútne nerieši, hlavne aby sme sa mohli baviť na jeho účet. A ja som sa bavil dosť. Humor je to síce primitívny, ale funkčný a neskĺzava do nechutností. Povinná romantická linka je tiež zjednodušená na kosť, čo je zapríčinené aj mimoriadne krátkou dĺžkou filmu. Ako jednohubka fajn, šikovnejší tvorcovia mohli ale námet vyťažiť lepšie. 6/10 ()