Fryštok

Příjemné překvapení. Neměl jsem k tomuto seriálu žádné očekávání, ale hned od prvních minut mě to úspěšně chytlo. Může za to už jen dokonalá úvodní znělka ale i celkový hudební doprovod během epizody. Vyloženě z tohoto Spider-mana vyzařuje ryzí komiksová esence zábavy, vkusného humoru, lehkého napětí a nesmrtelného superhrdinského přátelství. ______________ První díl se nezaobírá žádným větším origin story, místo toho se dostáváme přímo do akce. Spider-man a jeho „úžasný kamarád" Ice-man se postarají pohotovou spoluprací o zloděje šperků. Poté jsme přesunuti do bytu tety May, kde se seznamujeme s jeho druhou „úžasnou kamarádkou", kterou je superhrdinka Firestar. V neposlední řadě se zde také ukáže Mona Osborne a psice Ms. Lion, která sice patří Firestar - ale řekl bych, že se o ní stará hlavně teta May, která je většinou doma, když superhrdinové bojují proti padouchům.  ____________ Naši tři superhrdinové plus Mona Osborne se společně shledávají u tetičky a připravují se na kostýmovou párty. Ice-man se převlékne za Kapitána Ameriku, vtipálek jeden. ______________ Nakonec se všichni postupně střetnou s Green Goblinem, který má v úmyslu přeměnit všechny obyvatele New Yorku na odporné gobliny. Naše superhrdinská trojice se ale bez boje nevzdá... ________ Skvělá epizoda. ()