Elle zkouší vymyslet, kam dál po střední, a má co dělat, aby zvládala vztah na dálku s Noahem, složité přátelství s Leeem a svůj zájem o nového spolužáka. (Netflix)

CAR0DEJ

Nerealistické ako vždy, ale koho s divákov to vlastne moc trápi. Najrealistickejšia časť bola ako troll cockblokoval chudák Rachel. Tunák potešila jej mortal enemy aj s jej padnutou náušničkou, very hot and coool. Ináč priemer, ale troll stale rullezzzz. ()

mia.com

Stejne jako prvni dil je to mila teen jednohubka na jedno zkouknuti. Ovsem panske obsazeni se rozsiruje o noveho krasavce. ()

quokam

Druha cast sagy o vztahu tak trosku krasky s tak trosku zviretem. Tvurci zde splatili prvni ze dvou velkych dluhu z minula a dali prostor lasce mladsiho z bratru. Jo, ten prostor sice nevyplnili dokonalym obsahem, trosku to zaskripalo, ale snaha se cenni. Na treti dil zustava snad tedy ten dluh druhej - vyjasneni.komplikovane osobnosti starsiho bratra, pokud tedy tvurci naleznou odvahu do neho jit a  tak trochu opustit bezpecne vody slazene limonady.. Dvojce pomohlo, ze se ustredni milenec dostal na vedlejsi kolej, ale tim se tento dluh pouze odsunul dale. Ve dvojce se objevil i netflixovsky povinny homosexual, jenz byl naznacen i v jednicce. Ke cti tvurcum budiz receno, ze se nejednalo o vyobrazeni streotypni ci kycovite. Za mne dvojka trochu lepsi jednicce, byt se trosku pomalu, rozvlacne a chvilemi i nudne rozjizdela, tema duvery, naslouchani, vernosti a obtize zvladani vztahu (nejenom na dalku) rezonovalo, jsem zvedav, jestli trojka sagu vytahne ke ctyrem hvezdam, nebo ji zabije nanosem kyce. Dvojce tedy osobne davam tak trosku 60 pro. ()

Thalin

Možná kdyby mi bylo třináct a neviděla tam tu toxicitu a všechny ty red flags, které teda svítí jako neony už v jedničce, tak možná... Ale fakt jen možná. Takhle je to hloupé vaření z vody. ()

Kloudylou

Kissing Booth neboli Stánek s polibky (fakt nesnáším český názvy...) je průměrný romantický film ve kterým se nestane nic co neočekáváte předem. Ale tak co si budem, když koukáte na slaďárnu pro puberťáky neočekáváte zvraty jako v Game of Thrones. Doporučuji tedy všem, kdo si chce jenom vypnout mozek a sledovat občas až dementní příběh této love story (a hlavně ty fucking hot borce bez triček!). ()

paularua96

Prostě dobrá romantická komedie pro puberťáky. Nic víc, nic míň. Za mě dobrý. Jen škoda otevřeného konce. Joey King a Jacob Elordi mají za sebou už zajímavé herecké počiny a myslím si, že je škoda jejich talent promeškat na třetí díl tohoto filmu. ()

janececek

Skoro identické se svým předchůdcem. Charakterově však o úroveň níž. Všichni jakoby ztratili mozek, neboť jednali jak děti, naprosto nelogicky. Třásl sem se na scénu, kdy všichni společně seděli u stolu na díkuvzdání, doufal jsem v nějakou zapamatovatelnou gradaci, ale nedočkal jsem se. Konec vyšel až moc pohádkově. I tak jde každopádně o film, který neurazí a na zabití času je vhodnou volbou. ()

jomanka

Stejně povedené jako jednička s dobře uchopenými zápletkami, děj se rozvíjí, postavy jsou o něco starší. Romantická oddechovka přesně na ty chvíle, kdy potřebujete doplnit "romance hormon" . Určitě lepší nejprve zhlédnout jedničku, hezky to navazuje a pokračuje. za mě rozhodně film, ke kterému se dá vracet. ()

Mylan_ek

Navazuje to plynule na předchozí díl což je za mě velkým plusem. I se dvojkou jsem velice spokojený plusem je že během filmu což je i záměrem se jejich mezilidské vztahy mezi všemi totálně zamotali a nakonec ke kkonci rozmotali. Za mě větší doják než jednička. ()

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu