Elle zkouší vymyslet, kam dál po střední, a má co dělat, aby zvládala vztah na dálku s Noahem, složité přátelství s Leeem a svůj zájem o nového spolužáka. (Netflix)

jasanka

Dvojka si drzi uroven jednicky, pekne se nam to zamotava. Opet mi tu trochu vadily neustale verejne sceny a jeden toxicky vztah vedle druheho, ale jinak fajn odpocinkovy film. ()

Rathalos

Tak ako jednotka dopadla aj dvojka,uplne vyborna romanticka komedia so skvelou Joey King,ktoru doslovne zeriem,fakt zlata herecka,ale i ostatni herci boli sympaticki a pohodovi,takze nemam absolutne ziadne vyhrady a spokojnost nadovsetko...:-) ()

BOURQUE

Ako som to písal u prvého diela, tvorcom príbehu „The Kissing Booth“ išlo o natočenie romantického „teenage movie“ bez konkrétnejších cieľov. V tomto duchu bolo natočené i pokračovanie. Keď to celé berieme ako romantickú komédiu (s niekoľkými malými kvapkami vážnosti), ktorá má cieľ len pobaviť diváka a vypnúť ho na 120 minút, tak to viac-menej funguje. Je to tesne na tej hranici, ktorá sa ešte ako tak dá tolerovať. Celé je to (opäť) vypočítateľné, miestami až príliš ideálne a detinské – avšak jednoducho ma to uvoľnilo a (aspoň na krátku dobu) odpojilo od každodenných problémov. U druhého diela je vidieť malý progres – do príbehu sa snažili zabudovať viac vecí (problémy a prekážky vzťahu na diaľku, prípad „tretej osoby“, atď.). (U prvého diela som nemal pravdu, že ide o „jednohubku“.) Hlavné postavy (J. King, J. Elordi a J. Courtney) stále dokážu na seba opútať pozornosť a chémia medzi nimi je stále dobrá. Kvôli tomu jednoducho neviem dať nižšie skóre ako tri. Záver druhej časti neuzatvoril tento príbeh a dá sa predpokladať, že Netflix pridá ešte jeden záverečný diel (majú s týmto príbehom úspech, takže by ma to neprekvapilo). Keď sa to tak stane, tak sa na to pozriem – som zvedavý, že ako to celé dopadne (každopádne výrazný posun v kvalite neočakávam). P.S.: Thanksgiving „maškara“ aka Ghostbusters vo svojej jednoduchosti nemala chybu. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

pumpkinqueen

Zábavná a nenáročná romantická komedie, která se nese ve stejném duchu, jako první díl. Má smysl psát, že se postavy chovají hloupě? Já myslím, že to každý v tomhle žánru musí tak trochu očekávat a nebrat to tak přehnaně vážně. Já mám tyhle zaláskované oddechovky prostě ráda už od dob, co jejíchž hlavní hrdinkou bývala Hillary Duff, a myslím, že Joey King to dnes jde stejně dobře. ()

haroska

Jednička byla výrazně lepší. Ale i tady je pořád dost momentu, které vykouzlí potutelny úsměv. I přes tři hvězdy doufám v trojku :))) ()

wolverine

Před pár dny jsem zhlédnul jedničku a byl jsem celkem spokojený. No a dnes vyšla dvojka, tak jsem jí zhlédnul a tady je moje krátká recenze: Stánek s polibky 2 je fajn film na páteční odpoledne. Je to prostě béčkový romantický film, nic víc od toho nečekejte. Film jsem si užil, mohl být o trochu kratší, ale to je jen drobnost. Vlastně jsem od toho dostal přesně to co jsem si myslel. Všem milovníkům béčkových filmů doporučuju. ()

AmonGoeth

Hraniční hrdinové, oscilující mezi idealizací svých protějšků v momentech, kdy vše (zdánlivě) funguje, a jejich následnou devalvací v důsledku neschopnosti dodržet jakákoliv předem ustanovená vlastní či společenská pravidla. Sebestřednost se stává normou se stejnou samozřejmostí, s jakou povrchnost nahrazuje hloubku. Jestli Hollywood svou tvorbou zabil romantiku, pak Kousající budka II odvalila kámen z jejího hrobu, vytáhla ven co z romantiky zbylo, převlékla tohoto Lazara do líbivých šatů, mrtvolný pach zakryla parfémem a zmrzačený výsledek s parádou promenáduje lidem na očích. ()

Petra321

Stručná charakteristika: Nudný začiatok, pri ktorom zaspávate, vcelku zaujímavých dvadsať minút niekde uprostred a otrasný koniec, pri ktorom sa vám chce plakať, pretože hlavné postavy premýšľajú ako malé deti. Prečo sa Elle správa tak detinsky, to zostáva záhadou. Pri pozeraní takýchto diel sa skutočne modlím, aby žiadnu knihu z Wattpadu, aj keď by bola naozaj plnohodnotná, nikdy nesfilmovali.Prečo sa na konci rozhodla tak, ako sa rozhodla? Ako sa mohla tak ľahko uzmieriť s Rachel? Prečo je Lee, ktorý bol v prvom filme asi tou najzaujímavejšou postavou, vrámci možností, úplný kretén? Otázky, na ktoré asi nikdy nedostaneme odpovede. ()

curfew77

No, nebyla to žádná velká sláva ani minule, a dvojka jde ještě o kousíček dolů. Joey King už je o něco starší a tím pádem míň roztomilá, její talent je navíc mnohem víc komický než dramatický, ovšem dvorní tvůrce série Vince Marcello bohužel tlačí zase spíš na tu druhou notu. Takže se pořád řeší hovadiny, místo aby se žil bujarý středoškolský život, a finále je vzhledem k tomu, co se děje ve většině stopáže, dost neuvěřitelné. Mimochodem, když už jsme u stopáže, 132 minut je opravdu neúnosných, a to ještě tuny materiálu zůstaly ve střižně, jak prozrazují "nevydařené" (rozuměj zahozené) scény a celé podzápletky v závěrečných titulcích. 50 % a tři hvězdy opravdu jen z milosti. Jo a ten Ellin mladší brácha, kterého prakticky kompletně vystříhali z jedničky i dvojky, bude jednou moct říct - zahrál jsem si v závěrečných titulcích prvních dvou dílů THE KISSING BOOTH. ()

Kosmoslav

Úspěšné pokračování úspěšné teen romance – pozoruhodnou věcí je, že se mi oba filmy líbily v podstatě stejně. Oba mi přišly kvalitativně velice podobné. I když kvalita obou filmů je jen lehce nadprůměrná, myslím si, že si i takovýto žánr filmů zasluhuje své místo na filmové scéně. Jak jsem říkal, celkově se jedná o lehce nadprůměrný film, jediný aspekt, jenž se mi ve dvojce moc nelíbil byla jista překombinovanost příběhu – příliš zvratů, příliš dějových linek, myslím, že trochu zbytečně. Pokud by měla být trojka, určitě se rád podívám. ()

Nikolas__

Pořád to rozhodně není žádná sláva, ale sedlo mi to více než první díl. Tíhne to opět kvalitní herec Noaha. Druhý  díl už nemá tak zběsilé tempo, na druhou stranu vůbec nechápu proč má přes dvě hodiny - ale upřímně, uteklo mi to jako voda. Tipnul bych si tak hodinu čtyřicet minut. 6/10 ()

mstychov

Ok tak tady jde o vetsi klise. Ale i presto se mi moc libil. I kdyz jsem nemela tu potrebu pustit si ho hned 2x jako jednicku. :-D Kazdopadne opet uzasne sceny. Na prvni pohled promyslene. ()

Heywood

Hezký romantický film, štěstí nám v konci kapalo jako med. Hlavní hrdinka je dobrá herečka, ale sorry jako, rozhodně není moc přitažlivá. Tento typ maličkých dívek ty nejhezčí kluky v reálu nezískává. Chytrost a vtipnost jsou většinou kritéria 2 a 3. Takže další pokus "vychovat" chlapce k tomu, že krása není vše. Hm. Ještě štěstí, že jinak to celkem běželo, výběr písniček byl dobrý a na jednou kouknutí to stačí. Točí třetí díl? Asi to vydělává...tak proč ne. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu