Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Vynikající studentka elitní baletní školy se stane obětí útoku. Na její náhradnici ale čeká svět plný lží, zrady a nelítostné konkurence. (Netflix)

Recenze (13)

Mr.Ward 

všechny recenze uživatele

Ty vole! Ten soundtrack byl naprosto dokonalej. Každej song co byl použit byl dobrej, navíc si tvůrci pohlídali perfektní načasování. Je to maličkost, ale úžasně to doplňuje celý seriál. A typ konce epizody - monolog postavy, průřez dějem a chytlavá hudba - to je moje! Jinak k seriálu, ten dobře vystihuje spojení Gossip Girl, Elite, Pretty Little Liars. Moderní Teen drama, kde nechybí různorodé etnika, orientace, spousta tajemství, a zajímavé prostředí - tentokrát baletní škola. Určitě na to nekoukejte pokud nemáte rádi teen seriály, nebo se dočkáme dalších záporných recenzí na ČSFD, který opět moc nechápu. Seriál ale nemá žádný velký promo, takže se bojím o další řadu. Tahle končí velkým cliffhangerem, takže bych byl naštvanej asi stejně jako při zrušení The Society. ()

anicca 

všechny recenze uživatele

Celkom dobrý seriál. Takýchto celkom dobrých seriálov kde hlavnú úlohu stvárňujú tínedžeri je milión. Intrigy, sex, tvrdá práca, vynikajúci tanečníci, slabé herecké výkony. Samozrejme veľa gayov, minimum vtipných momentov. Na pozadí prebieha vyšetrovanie záhady ktorá ale mňa osobne až tak nedostala, až tak v napätí nedržala. Zbytočne rozťahané s fakt zlým hereckým obsadením. Chápem že nie je jednoduché nájsť baletných tanečníkov ktorí zároveň aj vedia hrať, ale toto je bieda. Pozriem, sledujem so záujmom, dopozerám a do týždňa zabudnem. ()

Reklama

hazaba 

všechny recenze uživatele

Svět baletu, tanečnice v komatu, intriky, sex a puberťáci. Mix, který by mohl uchvátit, ale neděje se tak. Je to povrchní, každá postava se každý díl chová úplně jinak, než v díle předchozím... přesto jsem dokoukala do konce, protože to mělo v sobě něco, co člověka nutilo zjistit, jakou další krávovinu si autoři vymyslí. ()

instruktorka 

všechny recenze uživatele

Pro muže to asi není, ale pokud milujete tanec, balet, teenagerovské seriály, myslím, že nebudete zklamaní. Krásné taneční choreografie, kromě řešení vraždy jsou tam i další témata, která naše mládež může řešit: homosexuální vztah, komplikovaný vztah s rodiči, ke svému tělu atd. Umělecký počin v tom nehledejte, ale já se u toho bavila. ()

Tejkina 

všechny recenze uživatele

Zbytečně dlouhé, roztahané. Kdyby byl seriál o polovinu kratší vůbec by to neuškodilo. Ale jinak to není špatné, pokud máte rádi teenagerovské seriály a balet nejspíš vás to bude bavit. ()

Galerie (107)

Zajímavosti (3)

  • Séria bola natočená podľa knihy s rovnakým názvom. (Weezy22)
  • Skúšky tanečníkov sa natáčali v národnej baletnej škole v Toronte (Kanada). (Weezy22)
  • Kylie Jefferson (Neveah) je profesionálna baletná tanečníčka, ktorá navštevovala tanečnú akadémiu Debbie Allen v Los Angeles. (Weezy22)

Reklama

Reklama