Stíny smrti: Vražedný les Brocéliande

(TV film)
  • Francie L'Inconnu de Brocéliande (více)

Uprostřed lesa ve francouzském Brocéliande je u částečně ohořelého neidentifikovatelného těla nalezen třináctiletý chlapec. Je v šoku a nemůže mluvit. Co je zač? A co má společného s vraždou? Proč nikomu neschází? A proč se nikdo nehlásí ani k zavražděné oběti? Policejní vyšetřovatelé Marie Delormeová a Eric Guillaumond musí postupovat co nejrychleji. Jenže pro milenecký pár, který stojí pouhý krok před rozchodem, nebude vyšetřování v žádném případě snadné… Pomůže jim Mariin bratr Romain, který má praxi dětského psychiatra a používá poněkud netradiční metody? Jeho přístup k vyšetřování, ale i samotným vyšetřovatelům je vyloženě nekompromisní. Záhadný případ navíc vyvolává mnoho bolestných vzpomínek. Co se stane, až se znovu vynoří Mariini vnitřní démoni? (TV Prima)

Enšpígl

Chování postav bylo jak z volně přístupných diskuzí na csfd, tedy na úrovni absolutní demence a ještě kousek za. COž je velká škoda, protože námět je slibný a když tvůrci nahodili krimi choutky nepůsobilo to zle. ()

kolemjdouc

dávám jen tři protože děj byl jak na houpačce .Chvílemi jak z červené knihovny a chvíli to vypadalo že se to rozjede.Kriminalistka Marie mi šla od začátku neuvěřitelně na nervy svoji unylostí.Ale až v posledních minutách bude jasno proč to tak bylo.DOSTI POZDĚ.Měla jsem dojem že příběh by byl zajímavější jako kniha.Námět dobrý ale zbytek pokulhával.Samozřejmě výborný slovenský dabing. ()