Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Pohorelda odpad!

Zajímavosti: Rozpočet: 1,5 Miliardy Kč - Většina kamer při pohledu na Soukupa praskla a museli použít speciální kamery, které se používají na náhrávání atomových výbuchů. U mikrofonů to byla podobná záležitost. Jelikož celý štáb po první minutě zemřel protože se z toho naprosto zesraly až k smrti. Soukup si zbytek natočil sám. ()

v.pohode odpad!

Samozřejmě že je to odpad. Tady není co řešit, páč tady se nemůže dát za tu sračku ani tisícina jedné hvězdy. A uživatel s nickem BS, který dal plný počet hvězd, je stejně jako sám megamoderátor buď po lobotomii, nebo je to narcistický hovado Soukup sám. Tohle nemůže myslet vážně. ()

qantip odpad!

Některé věci jsou tak špatné až je to dobré. A některé věci jsou tak špatně špatné, že je z toho člověku až nevolno. Tohle home-video nikdy nemělo opustit hlavu Jaromíra Soukupa. A nebo by Jaromír Soukup měl opustit společnost duševně zdravých. ()

djudy odpad!

Na začátku vysílání by měli dávat upozornění, že shlédnutí může způsobit demenci nebo v lepším případě smrt, protože s tímto zážitkem se nebudete déle trápit. Čekal jsem málo, byl jsem připraven na nejhorší, ale po třech minutách jsem zjistil, že jsem stejně očekával moc. Kam se hrabou horory, toto je opravdu jen pro otrlé jedince. ()

Penta odpad!

Zločin proti lidskosti. Za tohle by měli Soukupa zavřít az zčerná. Vraťte mi mých 21 minut zivota! ()

negativ odpad!

Naprosto dokonalý, nadčasový klenot. Bohužel kromě Jaromíra Soukupa není v současném vesmíru nikdo, kdo by onu spirituální hloubku dokázal ocenit nebo dokonce pochopit. Je to určitě škoda. ()

buddha_ps

Presne cielená a zžieravá satira súčasných pomerov, ktorá sa nekompromisne dostane pod kožu; a nebyť mrazivej autentickosti, tak vyvolá i záchvaty smiechu. Scénar dokáže vyťažiť prekvapivé a vtipné pointy i zo zdanlivých banalít, výprava je veľkolepá a réžia síce vedie hercov pevnou rukou v narysovanej dejovej línii, ale pritom im ponecháva priestor na drobné improvizácie. Herecké výkony sú tak precízne i precítené zároveň, predovšetkým hlavný hrdina disponuje pestrou paletou výrazových prostriedkov a nenechá diváka chladným. Bravo, Maestro! ()

Fibonacci odpad!

Sú ľudia, ktorí posúvajú laďku stále vyššie, a potom tu sú ludia ako soukokot a normálne to vedia zajebať ešte nižšie. úbohé. to je tak odporná kokotina, že ten slepec to musel mať premyslené, až nahromadil 3718 hodnotení a 370 komentárov (11.10.2019). neuveriteľný počin na českú vec. obdivujem, že sa dnes vedia presadiť aj retardovaní ľudia. ale tiež treba uznať, a to s džejnuľkou sme sa na tom zhodli, že andrej danko je oproti nemu génius s vyznamenaním. takto nepripravené diálogy a monológy som v živote nevidzeu do televizora. ono to je tak mimo, že sa to zjebe z rebríčka. to je nehodnotiteľné..práve to hodnotím, fokof. kristovo slepé črevo, to je taka jebovina, že som normalne stratil na ten čas radosť zo života. ()

sbinda odpad!

Viděl jsem první díl celý. Tohle není o satiře nebo o provokaci. Ten člověk je svých kecech zacyklenej napříč všemi jeho pořady, viz 16.min. Tady to navíc podpořil povrchními "zápletkami" , svými nehereckými schopnostmi a nepřipravenými dialogy. Tato kombinace ukazuje na nulovou sebereflexi jeho samotného, ale i spolupacovníků a štábu. Ojojoj. ()

sportx odpad!

a teď si představte že tuhle kreaturu, která líže prezidentovy koule a naopak lidi volí a podporují. A není jich málo. Je to více než 30 procent lidí v naší zemi. Je to obraz českého podržkoulového národa, který žije v jakési schyzofrenciké bublině. Ale vono to v tom světě není lepší. My co tady komentujeme a spousta lidí v článcích, atp, ještě občas trochu ví co říká, kde si sehnat informace, ale běžte se podívat do 4kovejch hospod, běžte na srazy duchodcu, bezte nekam, kde inteligencni a emocionální kvocient není zrovna veliký a budete se divit co ty lidi dokážou vypustit a říct.... ()

AdminkaDF odpad!

Já tomu prostě nerozumím. One man show Soukupa plná nevtipných frází a buranského vulgarismu. Celou dobu koukáte jenom na jednoho člověka. Přemýšlela jsem, jestli náhodou současně nestojí i za kamerou. Náhle se objevila nějaká žena, tak jsem přemýšlela, jestli je to namaskovaný Soukup či nikoli. Hlášky v seriálu jsou strašně trapné, nedávají smysl a jde vidět, že to je výtvor neskutečného amatéra. Jako kdyby Soukup neměl kamarády, s kterými může pomlouvat vládu u piva, tak si vymyslí seriál, kde myšlenky ze své nemocné hlavy bude pouštět s pocitem, že ho někdo poslouchá... Je mi smutno, když se tohle může dostat do televize. Je mi smutno z toho, že nemocní lidé mohou být slavní a bohatí. KATASTROFA ()

ladi.cz odpad!

Audiovizuální ztvárnění vznikajícího nádoru v tlustém střevě čínského diplomata a čuráčí hlavy státu zásahem slizkého průtahu jazyka Jaromíra Soukupa. ()