Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Sedliss odpad!

Já jsem si řek, že se kouknu aspoň na jeden díl, že tak špatný to bejt nemůže! Je to špatný skončil jsem v čase 4:52!!! ()

Ceberus odpad!

Ano, přiznám se, hodnotil jsem jen po jednom, dvou dílech. Je to ultra ultra ultra low budget seriál, co by mohl natáčet i student u sebe v pokoji na koleji. Jde v zásadě o monology hlavního hrdiny, který se strefuje do politického dění aktuálního v danou dobu natáčení dílu - a ani bych se nedivil, kdyby to byla spatra bez scénáře, takže tomu odpovídá i mizerná kvalita. ()

Dolek odpad!

Další Soukupův "publicistický" pořad, kde prezentuje svoje názory (Kalousek, Bakala blablabla...). Hraje stejně (blbě), jako moderuje. Čekal jsem od toho,že to bude tak špatný, až to bude vtipný (nahraný smích v situacích, které nejsou vtipné) a bohužel nic:(( ()

Caa odpad!

V první minutě premiér vstává z postele a hovoří přitom sám k sobě. Ten monolog tak vyniká formou i obsahem, že jsem začala mít obavu, aby se mi vlivem nadměrné intelektuální stimulace neusmažil mozek a raději jsem to vypla. ()

Mahowny odpad!

Jeho triky jsou prosté jako bulharská prostitutka a inspirace Zelenskim je až dětsky naivní. Bohužel to není ani omylem vtipný. Určitě patří do klenotnice největšího bizáru vedle japonských tv soutěží a zpravodajství TV Hovna. ()

JimDeNiro odpad!

Co toto jako je ? Bizár největšího zrna.. To přeci nemůže projít a toho kokota by měli někam zavřít :( Hnus blot 0% ()

topi80

Vážení přátelé, viděl jsem první díl tohoto skvostu a mohu říci, že snad nikdy v životě jsem neviděl pocitově delší dílo. I kdybych si pustil "Tenkrát na západě" nebo "Bůh odpouští, já ne" v takovém zpomalení, že bych sledování natáhl na 12 hodin, nepřipadalo by mi to tak dlouhé jako dvě třetiny tohoto seriálu, po kterých jsem to vzdal, přestože jsem byl na začátku odhodlán dokoukat to do konce stůj co stůj. Trochu mi to připomínalo Havlovo "Odcházení". Nutno však říci, že i onen autor absurdního dramatu byl jen zíral na Soukupův nápad přivést jím ztvárněného premiéra do diskusního pořadu s Jaromírem Soukupem. ()

fallanga odpad!

Po tom co jsem viděl Soukupa jako herce tak musím říci, že on vlastně není vůbec špatný moderátor. Měl by se toho držet. ()

dkas odpad!

Au, to bolí. Viděl jsem dvě ukázky a to mi opravdu stačilo, abych si udělal obrázek. Ten člověk je vážně blázen. Skoro bych to přirovnal k Hitlerovi. Ten byl na sklonku života taky úplně mimo, ale nikdo neměl odvahu mu to říct (že byl mimo i předtím, ponechme teď stranou). Nevím, zda je Soukup na sklonku života, ale zcela určitě ztratil veškeré známky sebereflexe. Měl by urychleně vyhledat odbornou pomoc! ()

nicneznam odpad!

Na blití je samotný dement z hradu, jeho "mluvčí" a pak kokot z Barrandova. Sledovat to ještě dobrovolně v televizi je ultimátní forma pekla ()

Kariya odpad!

Víte jaký je rozdíl mezi psychopatem a malým klukem? Ten, že pokud si na něco hraje malý kluk, je to tím, že je to malé dítě. Jaký je rozdíl mezi běžným psychopatem a Soukupem? Ten běžný nemá prachy, tak jde do blázince. Již dlouho čekám na to, co bude stropem veškeré TV bizarnosti v ČR. Ulice běžící na Štedrý den? Ordinace v růžový prdeli sama o sobě? Zprávy TV Hovna? Zprávy TV Prima? To vše neustále proráželo stropy veškeré faktazie stále výše a výše. Pak přišla TV Jaromíra Soukupa, Talk shit Geroge Ovčáčka a konečně přichází tento skvost. Když jsem se dozvěděl, co se chystá, byl jsem dojat!!!! Já se nehorázně těšil na kulomet bizarních výblitků jak malej kluk na Matějskou pouť - ano, skoro jak psychopat. No jenže ta realita?!:-O:-/ Ten člověk vykazuje od počátků sklony magorstvá, to jsem věděl. Ale toto? Na věky věků ho zavřít do karantény a v okruhu 100km krychlových vybudovat neprostupnou olověnou barikádu. ()

karlosss18 odpad!

Ten Soukup je normální úchyl ty vole. :/ Dal jsem to do 11 minuty (prvního dílu, asi budou další, ale to už mě nezajímá), pak už jsem krvácel ze všech otvorů, hnus! ()

Wlastik odpad!

Benda. Obšlehne zahraniční sitcomy a udělá z toho český výblitek. Měl by dostat zákaz sahat na psací potřeby. Možná by si to zasloužilo jednu hvězdičku - můžete to pátrat za test svým dětem místo fyzických trestů. ()

Masety odpad!

No ty krááávo, to je brutální ultra mega hovno. Věděl jsem že je soukup (čti soukup s malým) narcistickej debil, ale todle naprosto předčilo mé nejhorší noční můry. Wow, to je na vydloubnutí očí z důlků. Neuvěřitelný, že existuje někdo, kdo má prostředky natočil tak příšerný auto-porno a ještě se s naprostým klidem sám poplácat po zádech. Jestli se někdy jára opravdu dostane do politiky, tak snad začnu věřit v boha, aby nás ochraňoval a soukupa nechal přejet popelářskym autem... ()