Slayer: The Repentless Killogy (koncert)

Slayer: The Repentless Killogy

Hudební / Dokumentární / Horor

USA, 2019, 130 min

Film je krátký krvák (40 minut), kde se krví a násilím nešetří, k tomu Slayer hrají trojici skladeb z alba Repentless a v závěru je Angel of Death z koncertu. Rozložení hudby je dost nerovnoměrné a těch pár dialogů také - nejdřív více hudby, poté více mluvení. Po skončení filmu následuje celý koncert z Los Angeles, kde kromě skladeb z Repentless, zazní mnohé další písně z celé jejich kariéry. V kině byl nedaleko od nás rušivý element v podobě dvou chlápků, kteří se nahlas bavili, ještě že ne celou dobu trvání promítání. Parádní nářez, s dobrým zvukem, dostatečné nahlas, bo jsme byli v kině, kde jsme byli prvně, neboť ostravská kina tohle nepromítala.(7.11.2019)

Snímek rozdělený na dvě části - v první krvák s dějem děravým jak ústa indiánské babičky, nicméně potěšil Danny "Mountfield" Trejo. Některé krvárny byly jak z dílny Asylum, nu ale na pobavení ucházející... Koncert byl už klasický nářez od Slejerů, kopa fláků, hvízdání v uších, bo to v kině ohulili zcela doprava. A jak jsme pak po promítání říkali, udělali nám to 5D, protože v kině tak zatopili, že určitě chtěli, abychom měli zážitek z horka jako fanoušci v hale Forum :-)(7.11.2019)

Film se mi moc nelíbil, spousta krve a neúčelné brutality. A jen čtyři písničky. Naštěstí následoval koncert, který je už někde jinde. I když na chlapíkách toho není moc k vidění, šou nedělají v podstatě žádnou a vystačí si jen s občasnými plameny, tak hudba je někde jinde. Trocha vzpomínek na mládí, to dělá hodně. A vlastně i nostalgie, protože Slayer už svou koncertní činnost ukončili.(7.12.2019)

Vše začíná půlhodinovým masakrem, kdy krev stříká skoro až na kameru. Nebýt skvělých hudebních vsuvek a obvyklé role Dannyho Treja, bylo by toto "ántré " zbytečné. Pak už však příchází to pravé, ořechové! Smršť brutálně tvrdých thrashových riffů od kapely, která se nikdy v celé své historii nezpronevěřila svému stylu a za to jí patří uznání. Moc mě mrzí, že jsem je nikdy neviděl naživo, tak aspoň takový dokument je pro mne potěšením.(22.12.2019)

Zlepenec bez poriadnej dramaturgie. Kulisa pre Kingove najebano-tvrďácke pózičky (v ktorých je už roky smiešny) a Arayovu mega-charizmu (ktorá rokmi iba rástla). Z nejakých rozlúčok dojatý nie som, že nemajú kam, im mohlo dôjsť už také dve dekády dozadu. No, ale aspoň že teraz. Raz pozrieť a vybavené.(12.11.2019)