Vánoce v divočině

• USA Christmas in the Wild (více)
Drama / Romantický
USA, 2019, 86 min

Děti opustily rodné hnízdo a manžel ji pustil k vodě. Kate se vydá sama na cestu do Afriky, kde najde nový životní smysl – a možná i lásku. (Netflix)

Trailer 1

haWranka

Je to hrozný kýč. Ale pokud nic nečekáte, nic vás nezklame. Kristin je pořád Charlotte - stejně usměvavá a plná ideálů. Rob Lowe sympatický fešák. Do toho spousta slonů a moc hezká hudba. Ve filmu není žádné drama, žádný nečekaný (a vlastně možná vůbec žádný) zvrat. Když se ale potřebujete odreagovat, účel tenhle počin splní. ()

Prochy38

Hrozně pěkné prostředí. Sympatický pár. K. Davis si tu na 20-ku nehraje, R. Lowe pohodář. Mohla z toho být více méně klasická romanťárna zasazená do krásného prostředí. Ale ve výsledku dostaneme tak neskutečně naivní, hloupou, naštěstí relativně krátkou pohádku pro starší generaci. Proč? Protože v tom filmu se za celou dobu nestane vůbec ale vůbec nic! Ale všichni jsou tak hodní, milí, čistí (!!) až je to v podstatě nesnesitelné. Je to Afrika, kde jsou šelmy, pavouci, pytláci, špína, vedro, ...... to všechno, co z té země dělá nádhernou, ale stále divokou a nezkrocenou říši. A z toho jsme nedostali vůbec nic! Vzpomínky na Afriku, sakra to je film! ()

Malarkey

Celou dobu jsem u tohoto filmu měl pocit, jako když sleduju romanťárnu podobnou filmu Šest dní, sedm nocí, která mě tenkrát poprvé uchvátila a když je v televizi, rád se k ní vracím. Rob Lowe je totiž fajn chlap do nepohody, jehož krédo je rovnost a spravedlnost a navíc kypí charismatem, ale oponenta mu dělá Kristin Davis, která se před kamerou ksichtí tak, že byste ji nejraději dali pětník, aby šla z plátna pryč a nikdy už se k němu nevracela. Jenže tématem je Afrika, pašeráci slonoviny a záchrana slonů, čímž si mě tvůrci i přes sladkobolnost některých scén dokázali přeci jen získat. ()

Shitonit

Hezká pohádka, sloni jsou super, vánoce v tom moc nejsou, spíš je to asi dovolená?? No každopádně na začátku mi to přišlo jako šest dní a sedum nocí, nebo sedum dní ?? To je fuk, pak se dým rozpustil a vylezlo z toho docela překvapivé milo, které se hezky sleduje, a přes skutečnost, že to je vo hovně, tak je to super koukatelný. ()

Arsenal83

Obrázky naozaj nádherné. Teda nie vráskavej Kristin Davis, ktorá si dovolí po päťdesiatke nazývať sa vo filme slečna, ale zvieratá a príroda, tie stáli naozaj za to. Ale na to máme prírodopisné seriály, že? A ten zvyšok sa ničím nelíši od ľúbostných románov pre dôchodcov od Katie Fforde. No a Hayley Owen by tu mohli konečne na profile pridať fotku. ()

• Natáčení probíhalo v Jižní Africe a Zambii. (SONY_)