Vánoce v divočině

Heath Ryan

Scénografie:

Emilia Roux
  • haWranka

Je to hrozný kýč. Ale pokud nic nečekáte, nic vás nezklame. Kristin je pořád Charlotte - stejně usměvavá a plná ideálů. Rob Lowe sympatický fešák. Do toho spousta slonů a moc hezká hudba. Ve filmu není žádné drama, žádný nečekaný (a vlastně možná vůbec žádný) zvrat. Když se ale potřebujete odreagovat, účel tenhle počin splní.(21.11.2019)

• Arsenal83

Obrázky naozaj nádherné. Teda nie vráskavej Kristin Davis, ktorá si dovolí po päťdesiatke nazývať sa vo filme slečna, ale zvieratá a príroda, tie stáli naozaj za to. Ale na to máme prírodopisné seriály, že? A ten zvyšok sa ničím nelíši od ľúbostných románov pre dôchodcov od Katie Fforde. No a Hayley Owen by tu mohli konečne na profile pridať fotku.(1.11.2019)

• Prochy38

Hrozně pěkné prostředí. Sympatický pár. K. Davis si tu na 20-ku nehraje, R. Lowe pohodář. Mohla z toho být více méně klasická romanťárna zasazená do krásného prostředí. Ale ve výsledku dostaneme tak neskutečně naivní, hloupou, naštěstí relativně krátkou pohádku pro starší generaci. Proč? Protože v tom filmu se za celou dobu nestane vůbec ale vůbec nic! Ale všichni jsou tak hodní, milí, čistí (!!) až je to v podstatě nesnesitelné. Je to Afrika, kde jsou šelmy, pavouci, pytláci, špína, vedro, ...... to všechno, co z té země dělá nádhernou, ale stále divokou a nezkrocenou říši. A z toho jsme nedostali vůbec nic! Vzpomínky na Afriku, sakra to je film!(2.2.2020)

Celou dobu jsem u tohoto filmu měl pocit, jako když sleduju romanťárnu podobnou filmu Šest dní, sedm nocí, která mě tenkrát poprvé uchvátila a když je v televizi, rád se k ní vracím. Rob Lowe je totiž fajn chlap do nepohody, jehož krédo je rovnost a spravedlnost a navíc kypí charismatem, ale oponenta mu dělá Kristin Davis, která se před kamerou ksichtí tak, že byste ji nejraději dali pětník, aby šla z plátna pryč a nikdy už se k němu nevracela. Jenže tématem je Afrika, pašeráci slonoviny a záchrana slonů, čímž si mě tvůrci i přes sladkobolnost některých scén dokázali přeci jen získat.(19.6.2020)

• McGuffin

Vánoce v divočině, Christmas in the Wild jsou prostý příběh scénáristické dvojice Neal H. Dobrofsky a Tippi Dobrofsky. Úkol pro mladou movitou americkou ženu, kterou současně opustí syn na studia a muž navěky, je prostý. Nepoddat se tomu a zachránit, co se dá. Sebe, syna, asi kamarádky, však to znáte ... Tak ji scénáristické duo nechá ještě zachránit africké slony. Těm pomůžou i syn, i kamarádky. A jednoho osamělého sympatického zachráněného muže dostane spolu s diváky jako bonus. Takže tak. https://www.macguffin.cz/(12.2.2020)

• - Natáčení probíhalo v Jižní Africe a Zambii. (SONY_)