poster

Utajený šéf (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2019, 60 min

 • TKKMR
  odpad!

  Zinscenovaná rádoby reality show bez pointy. V prvej epizóde slovenskej verzie, v ktorej majiteľ slovenského pivovaru nepresvedčivo zamaskovaný za brigádnika obehol rôzne výrobné prevádzky bolo zrejmé, že zamestnanci svojho chlebodarcu, s ktorým už v minulosti poväčšine mali niekoľkokrát osobne tú česť spoznali a prekvapenie pri odhalení jeho totožnosti iba predstierali, aj to väčšine prípadov dosť úboho. Možno by to bolo iné, keby nakrúcanie prebiehalo za pomoci skrytej kamery. Prítomnosť filmárov na pracovisku pod zámienkou natáčania dokumentu o pracovnom uplatnení dlhodobo nezamestnaných v ľuďoch logicky vzbudí nedôveru a je jasné, že za takýchto okolností neukážu svoju pravú tvár.(13.11.2019)

 • mira007
  ***

  Když si naordinuji myšlenku, že to není nahrané, tak se u slovenské verze pobavím víc než u české. Působí to tak nějak méně trapně, výsledky jsou srozumitelnější a odměny výživnější. Celkově tento tip pořadu beru spíš jako reklamu na podnikání v jakých oborech mohou lidé uspět a vyrůst.(14.9.2020)

 • SOLOM.
  **

  Podobná podprůměrná kvalita jako naše verze, ale určitě ne nejhorší televizní pořad, které naše či slovenské televize přebraly či samy stvořily. V tomto případě jsem viděl jen tuším dva díly a z toho jeden ne celý – na slovenské kanály se věru zrovna moc často nedívám, ale rád porovnávám – i tady se však přikláním k podprůměrnému ohodnocení…(28.7.2020)