Girl

xxmurphyxx

Bella Thorne je asi taká herečka ako Rich Piana naturál, ale to, že je fajná pička a jej pohľad prepáli aj oceľ mi nik nevezme a ešte aj v tých handrách z Tuzexu vyzerala jebateľnejšie ako drvivá väčšina jej kolegýň na udeľovaní oscarov. A to je aj jediný dôvod prečo som tento skvost dopozeral do konca. Ja len dúfam, že to mala aj lepšie zaplatené ako ten kto túto plytkú zlataninu zosmolil a zrežíroval. A čo sa týka toho tragéda Rourka, mám pocit, že tomu sa každým ďalším filmom deformuje ten ksicht viac a viac. ()

silentname

"Girl" je priemerný špinavý thriller z amerického vidlákova, ktorý toho moc nepokazí, no dokopy ani nič extra nejako neprinesie. Jediné čo som si po dopozeraní z filmu odniesol je asi jeho hlavná myšlienka. To, že nám jeden rodič môže hovoriť o tom druhom, že je v skutočnosti ten zlý nemusí byť realita a výsledok nás môže prekvapiť. A presne to sa udeje aj dievčaťu, ktoré hrá Bella Thorne. Povedal by som aj, že ona podáva celkom slušný výkon a Mickey Rourke je vo svojej role rovnako nebezpečný. Dá sa povedať, že splnili moje očakávania a posunuli tento film aspoň na nejakú úroveň. Inak sa však dokopy nedá moc čo vyzdvihnúť. Možno s výnimkou toho, že sa tu viac hádžu sekery než strieľa. Ale scenár je vysoko prvoplánový a pôsobí ako nejaký béčkový materiál. Réžia nemá dokopy skoro žiadnu víziu a tak film len ide z miesta na miesta od scénky za scénkou a hotovo. Dá sa na to pozerať? Podľa mňa hej. Nemajte od toho ale nejaké veľké očakávania na nejaký výrazne silný príbeh. V takom prípade stopercentne narazíte. Hodnotenie: C ()

Mamlas

Prostinký příběh o holce, která dojede do jakéhosi vidlákova vyřídit účty s otcem. Postupně zjišťuje nové informace a taky se dostává do konfliktu s několika místními primitivy. Film je hrozně přetažený a celé dlouhé úseky se tam nic neděje, jen ta holka někde je nebo chodí nebo se vykecává ona nebo někdo jiný nebo se neděje vůbec nic a tak. Velmi jednoduché, velmi nudné, velmi pomalé. (27%) ()

Lacike

Nudný thriller z prdelákova v ktorom miestny raketoví inžinieri idú po krku nesympatickej dievčine, ktorý chcela picnúť svojho tatka, ale niektorí z tých mysliteľov ju už predbehol. Technická stránka je síce ok, ale napriek krátkej stopáži to je totálna nuda a na Rourkeho sa už nedá vôbec pozerať. 3/10. ()

Morholt

Do jakéhosi prdelákova na konci světa přijíždí holka, která tu má nevyřízené účty se svým otcem, ale když ho nalezne zavražděného se zjevnými stopami mučení, ocitá se sama v nebezpečí. Příběhově nic moc, zahrané příšerně a dialogy, by o nich podobné filmy většinou nejsou, uhodí svou stupiditou do uší. Všechno tohle by se dalo přejít, pokud by film splňoval to, co člověk čeká od námětu buchta vs. dvojice vidláků. A to nesplňuje ani náhodou. Vedle nudné režie tu absentuje především nějaký explicitní moment. Za celou dobu tu snad neukápne jediná kapka krve a to je vzhledem k tématu obrovský nonsens. 10% ani nevím za co. ()