V pseudo-dokumentárním stylu máme možnost nahlédnout do života "děvky". Připravte se na šokující odhalení nočních živlů a strastiplného života dívek … (oficiální text distributora)

xawexi

Tento film je v několika ohledech jedinečný. Definitivně jsou to hlášky typu: "I won't waste my cum on you." anebo úvodní scéna, kdy muž v autě chce Russell udělat anální sex. Nicméně celkové ztvárnění celého námětu je zvláštní a chybí mu jiskra, která by diváka více vtáhla do situace Russell. Také mi zde vadí ne příliš zdařilá logika příběhu a návaznosti. Na druhou stranu se mi líbil dokumentární styl tohoto filmu a občasná zamyšlení nad životem a co s ním dále. ()

CHORCHOJ

Na film z 90s slusna zaujimava vypoved urcite hodnejsia 54 percent.Je tu podstatne viac precenenyc filmov a tento kusok je pozdvihnuty hereckinym solom od zaciatku do konca+naozaj kvalitny cesky dabing! ()

Sandai

Pseudodokumentární zpověď prostituky o životě na ulici. Filmu se podařilo zachytit tu správnou lehce cynickou, lehce odevzdanou a realistickou atmosféru, kterou občas problikne paprsek naděje na lepší budoucnost. Ale i přesto je to dobrý film :-). ()