Nemusíte chodit k psychiatrovi, psychiatr přijde k vám. Jak si poradit se životem probere se svými hosty přední český terapeut MUDr. Radkin Honzák... Přední český psychiatr Radkin Honzák je terapeut, influencer a autor úspěšného blogu a knižních bestsellerů. Dokáže ale také úspěšně moderovat veřejné debaty i odborné konference. Umí vést dialog, umí mluvit, umí se ptát, poslouchat a rychle reagovat. Jeho nová show přináší dosud neviděný náhled na zdánlivě běžné životní situace, které mohou mít vliv na psychické i fyzické zdraví člověka. Radkin Honzák na dané téma povede se třemi hosty z řad známých lidí smysluplný dialog, na jehož konci vždy téma shrne do podoby srozumitelného receptu, jak se se situací vypořádat. (Česká televize)

Boculy odpad!

Spíš se to mělo jmenovat Honzákova trafika. Čété šlape do hoven a ještě se v nich šťourá. A my jim to platíme. ()

danick

Možná to není pořad na pět hvězd. Pan Radkin Honzák asi nebude hvězdou talk show, ale přesto nebo možná právě proto dávám pět hvězd, abych kompenzoval ty odpady, který si tento pořad nezaslouží. Vždy jsou tam jako hosté zajímavé osobnosti (nikoliv celebrity), vždy je tam zajímavé nosné téma a jasné poslání. Ale tím vším je to spíš pořad vhodný pro ČT Art než jedničku. Tam očividně nenalezl cílovou skupinu. ()