• Cesty timem

Pan doktor mne odborně skoro uspal. Vzbuďte mne až bude dělat talk show Karel Schwarzenberg. To bude další stádium české talkshow... Při vší úctě k panu doktorovi, který je jistě kapacita a jinak příjemný starý pán, je toto už úplně špatně. Koptashow mne rozčilovalo, vypnul jsem a nikdy víc, tohle mne spíše uspává. Úspěch!(20.1.2020)

• klukluka

Tohle je těžký (!!!) šlápnutí vedle. Pan Šíp pomalu dosluhuje (ročník narození 1945), tak si za něj začneme zaučovat mnohem perspektivnějšího Honzáka (1939). Starý pán má co dělat, aby udržel moč, natož nit rozhovorů se svými hosty. První díl pro něj ještě zachraňoval jen za poslední rok velmi řádně proškolený Arnošt Goldflam (s více méně stejným povídáním už nás bavil například v Kopta show a v To se ví). Jak si ale poradí s méně komunikativními, méně zkušenými a méně vstřícnými budoucími hosty, to je mi tedy záhadou. Hlavně se ale ptám: Proč právě on? Pokud by scénář této talk show vycházel z jeho celoživotní profese, pokud by se jí obsah pořadu podřídil, pak třeba, snad... Ale on tady tu svoji erudici vůbec nepotřeboval..? Nepochopil jsem a nepochopím...(16.1.2020)

• Lukrecie

Záměr považuji za dobrý a přínosný. Nezlobte se, ale staršího pána byste tam neměli? ( A podotýkám, že tady nejde o věk ale spíše o názory, duševní, mentální věk!) Nemyslíte, že v uvádění pořadů byste již konečně mohli dát přednost střední generaci? A neříkejte, že nejsou lidi. To je lež jako věž, akorát je neumíte najít! Pan Honzák je jistě odborník, ale jeho názory neodpovídají roku 2020! Velká sranda, jak na začátku říká pan Goldflam, že ženy ho milují. Bych chtěla vidět které. Já jsem p. Honzáka zažila na jisté akci naživo a to, jaké on má názory na ženy a jak on se chová k ženám, je síla. Navíc v nějaké další reklamě na tento pořad máte. Umí se ptát. A pak slyšíme otázku: Co soudíte o psychiatrii?... To je absolutně nevhodné, mám pocit, že v této zemi se SOUDÍ AŽ MOC, KAM SE CHCETE POSUNOUT? Myslím, že tohle byl krok vedle. Mám pocit, že by pořad mohla uvádět moje matka, taky podobná generace i názorově jako pan Honzák. Hned v úvodu drsná narážka na domácí porody. a já se ptám, kam jste to šlápli ČT? Je to docela sranda, když o narození dítěte (porodech) mluví v první řadě muži, že? Zajímavá teorie Honzáka, že muži rodí děti. viz diskuze s p. Goldflamem, cituji: "a pak jste porodil další děti." Dávám 1 hvězdu a to jen díky hostům a díky záměru, který byl zpočátku dobrý.(13.1.2020)

• UncleG

"Na hlavu mi serou bílí ptáci..." Teda při vší úctě k panu doktoru Honzákovi (a to ho mám jako osobnost velmi rád), tenhle pořad je jedním slovem příšernej. Radkin dokáže vést zábavné, smyslupné a poučné monology. Ale absolutně nezvládá vést s někým dialog tak, aby byl alespoň rámcově poslouchatelnej. Střih tomu celému navíc taky hodně nepomáhá. Mám pocit, že z osmihodinového hovoru vybrali v režii nějaký ten střípek, který někdo možná považoval za "zábavnou část" večera. Celkově z toho vychází nějaká podivná nudná splácanice, která musí nutně unudit i důchodce až do stavu narkoleptického.(1.4.2020)

Nechápu nízké ohodnocení. Je to talkshow, která jen neklouže po povrchu, moderátor nezesměšňuje ani neztrapňuje hosty, má vážnější témata a snaží se problém vysvětlit ze svého psychiatrického a psychologického hlediska. Jistě, panu Honzákovi není 20 a ani jeho talkshow není vhodná pro nejmladší publikum, ale zas tak strašné to není.(20.1.2020)