Nemusíte chodit k psychiatrovi, psychiatr přijde k vám. Jak si poradit se životem probere se svými hosty přední český terapeut MUDr. Radkin Honzák... Přední český psychiatr Radkin Honzák je terapeut, influencer a autor úspěšného blogu a knižních bestsellerů. Dokáže ale také úspěšně moderovat veřejné debaty i odborné konference. Umí vést dialog, umí mluvit, umí se ptát, poslouchat a rychle reagovat. Jeho nová show přináší dosud neviděný náhled na zdánlivě běžné životní situace, které mohou mít vliv na psychické i fyzické zdraví člověka. Radkin Honzák na dané téma povede se třemi hosty z řad známých lidí smysluplný dialog, na jehož konci vždy téma shrne do podoby srozumitelného receptu, jak se se situací vypořádat. (Česká televize)

klukluka

Tohle je těžký (!!!) šlápnutí vedle. Pan Šíp pomalu dosluhuje (ročník narození 1945), tak si za něj začneme zaučovat mnohem perspektivnějšího Honzáka (1939). Starý pán má co dělat, aby udržel moč, natož nit rozhovorů se svými hosty. První díl pro něj ještě zachraňoval jen za poslední rok velmi řádně proškolený Arnošt Goldflam (s více méně stejným povídáním už nás bavil například v Kopta show a v To se ví). Jak si ale poradí s méně komunikativními, méně zkušenými a méně vstřícnými budoucími hosty, to je mi tedy záhadou. Hlavně se ale ptám: Proč právě on? Pokud by scénář této talk show vycházel z jeho celoživotní profese, pokud by se jí obsah pořadu podřídil, pak třeba, snad... Ale on tady tu svoji erudici vůbec nepotřeboval..? Nepochopil jsem a nepochopím... ()

zuzam

Nechápu nízké ohodnocení. Je to talkshow, která jen neklouže po povrchu, moderátor nezesměšňuje ani neztrapňuje hosty, má vážnější témata a snaží se problém vysvětlit ze svého psychiatrického a psychologického hlediska. Jistě, panu Honzákovi není 20 a ani jeho talkshow není vhodná pro nejmladší publikum, ale zas tak strašné to není. ()

danick

Možná to není pořad na pět hvězd. Pan Radkin Honzák asi nebude hvězdou talk show, ale přesto nebo možná právě proto dávám pět hvězd, abych kompenzoval ty odpady, který si tento pořad nezaslouží. Vždy jsou tam jako hosté zajímavé osobnosti (nikoliv celebrity), vždy je tam zajímavé nosné téma a jasné poslání. Ale tím vším je to spíš pořad vhodný pro ČT Art než jedničku. Tam očividně nenalezl cílovou skupinu. ()

vegetol.mp odpad!

"Umí vést dialog, umí mluvit, umí se ptát, poslouchat a rychle reagovat." Tak přesně tohle Honzák nedělá. Zlatej Soukup, ten aspoň mluví. Honzák jen čeká, až za něj všechno odkecají hosti. Kdyby tam posadili pytel cementu, měl by na hosty víc otázek, než má pan doktor. Do prdele, to jsou v ČT úplně vymletý, že tohle pustí ven? ()

Lukrecie

Záměr považuji za dobrý a přínosný. Nezlobte se, ale staršího pána byste tam neměli? ( A podotýkám, že tady nejde o věk ale spíše o názory, duševní, mentální věk!) Nemyslíte, že v uvádění pořadů byste již konečně mohli dát přednost střední generaci? A neříkejte, že nejsou lidi. To je lež jako věž, akorát je neumíte najít! Pan Honzák je jistě odborník, ale jeho názory neodpovídají roku 2020! Velká sranda, jak na začátku říká pan Goldflam, že ženy ho milují. Bych chtěla vidět které. Já jsem p. Honzáka zažila na jisté akci naživo a to, jaké on má názory na ženy a jak on se chová k ženám, je síla. Navíc v nějaké další reklamě na tento pořad máte. Umí se ptát. A pak slyšíme otázku: Co soudíte o psychiatrii?... To je absolutně nevhodné, mám pocit, že v této zemi se SOUDÍ AŽ MOC, KAM SE CHCETE POSUNOUT? Myslím, že tohle byl krok vedle. Mám pocit, že by pořad mohla uvádět moje matka, taky podobná generace i názorově jako pan Honzák. Hned v úvodu drsná narážka na domácí porody. a já se ptám, kam jste to šlápli ČT? Je to docela sranda, když o narození dítěte (porodech) mluví v první řadě muži, že? Zajímavá teorie Honzáka, že muži rodí děti. viz diskuze s p. Goldflamem, cituji: "a pak jste porodil další děti." Dávám 1 hvězdu a to jen díky hostům a díky záměru, který byl zpočátku dobrý. ()