Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nemusíte chodit k psychiatrovi, psychiatr přijde k vám. Jak si poradit se životem probere se svými hosty přední český terapeut MUDr. Radkin Honzák... Přední český psychiatr Radkin Honzák je terapeut, influencer a autor úspěšného blogu a knižních bestsellerů. Dokáže ale také úspěšně moderovat veřejné debaty i odborné konference. Umí vést dialog, umí mluvit, umí se ptát, poslouchat a rychle reagovat. Jeho nová show přináší dosud neviděný náhled na zdánlivě běžné životní situace, které mohou mít vliv na psychické i fyzické zdraví člověka. Radkin Honzák na dané téma povede se třemi hosty z řad známých lidí smysluplný dialog, na jehož konci vždy téma shrne do podoby srozumitelného receptu, jak se se situací vypořádat. (Česká televize)

(více)

Recenze (42)

klukluka 

všechny recenze uživatele

Tohle je těžký (!!!) šlápnutí vedle. Pan Šíp pomalu dosluhuje (ročník narození 1945), tak si za něj začneme zaučovat mnohem perspektivnějšího Honzáka (1939). Starý pán má co dělat, aby udržel moč, natož nit rozhovorů se svými hosty. První díl pro něj ještě zachraňoval jen za poslední rok velmi řádně proškolený Arnošt Goldflam (s více méně stejným povídáním už nás bavil například v Kopta show a v To se ví). Jak si ale poradí s méně komunikativními, méně zkušenými a méně vstřícnými budoucími hosty, to je mi tedy záhadou. Hlavně se ale ptám: Proč právě on? Pokud by scénář této talk show vycházel z jeho celoživotní profese, pokud by se jí obsah pořadu podřídil, pak třeba, snad... Ale on tady tu svoji erudici vůbec nepotřeboval..? Nepochopil jsem a nepochopím... ()

troufalka 

všechny recenze uživatele

Nápad na novou talk-show není špatný, slovo psychiatra se může hodit, navíc pokud má zkušenosti a vtip. Ale co naplat, není 80 jako 80, něco jiného je v osmdesátce pokračovat v započatém díle a něco jiného postavit se před kameru v nově začínajícím pořadu. Je topoměrně velký nápor na schopnosti moderátora, tady jen zkušenosti v oboru nestačí. Už tu byl pokus s Koptashow, který se neujal. Inu, to že je někdo zábavný host (což pan Honzák i Kopta určitě jsou) ještě neznamená, že to bude stačit na moderátorské křeslo. Pan Radkin Honzák je bezesporu zajímavý člověk a velký odborník, je i vtipný ale jeho obsazení do talk-show nepovažuji za příliš šťastné. Není to jeho chybba, je to chyba dramaturga České televize. To, že jsou talk-show ve velké divácké oblibě ještě neznamená, že diváci zbaští všechno. ()

Reklama

UncleG 

všechny recenze uživatele

"Na hlavu mi serou bílí ptáci..." Teda při vší úctě k panu doktoru Honzákovi (a to ho mám jako osobnost velmi rád), tenhle pořad je jedním slovem příšernej. Radkin dokáže vést zábavné, smyslupné a poučné monology. Ale absolutně nezvládá vést s někým dialog tak, aby byl alespoň rámcově poslouchatelnej. Střih tomu celému navíc taky hodně nepomáhá. Mám pocit, že z osmihodinového hovoru vybrali v režii nějaký ten střípek, který někdo možná považoval za "zábavnou část" večera. Celkově z toho vychází nějaká podivná nudná splácanice, která musí nutně unudit i důchodce až do stavu narkoleptického. ()

Cesty timem odpad!

všechny recenze uživatele

Pan doktor mne odborně skoro uspal. Vzbuďte mne až bude dělat talk show Karel Schwarzenberg. To bude další stádium české talkshow... Při vší úctě k panu doktorovi, který je jistě kapacita a jinak příjemný starý pán, je toto už úplně špatně. Koptashow mne rozčilovalo, vypnul jsem a nikdy víc, tohle mne spíše uspává. Úspěch! ()

zuzam 

všechny recenze uživatele

Nechápu nízké ohodnocení. Je to talkshow, která jen neklouže po povrchu, moderátor nezesměšňuje ani neztrapňuje hosty, má vážnější témata a snaží se problém vysvětlit ze svého psychiatrického a psychologického hlediska. Jistě, panu Honzákovi není 20 a ani jeho talkshow není vhodná pro nejmladší publikum, ale zas tak strašné to není. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama