poster

Silvestrovská hodina dějepisu (TV pořad)

Zábavný

Česko, 2019, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

 • Mariin
  **

  Zaverecne scenky Mladkovy Babicky a alkoholicka lecebna to zkazily. Nevkusne. Ostatni vyber dobry.(31.12.2019)

 • honajz
  **

  Docela nuda Sestřih těch nejprovařenějších scének z různých Kouzelníků, co možná přijdou a podobných pořadů, které nijak zajímavě ani vtipně uvádí Dejdar.(31.12.2019)

 • otík
  *

  Zase nějakého inteligenta napadlo spojit síly s archivem a vytvořit v hlavním silvestrovském vysílacím čase program, který je naprosto, ale NAPROSTO zbytečný. Scénky vybrané ze zábavných pořadů posledních 30 let nemohou dosahovat kvalit předrevolučních zábavných scének, a tento pořad je jasný důkaz. Snad kromě první scénky Lábuse s Kaiserem o hodině dějepisu jsou všechny scénky nevalné kvality a kdyby si je sám moderátor Martin Dejdar vybíral, musel by být padlý na hlavu. Vrcholem je nevkusná ukázka z České sody s Krakonošovým hovnem a zcela nezábavná scénka Kaisera s Lábusem z protialkoholické léčebny. Nechápu, jak mohou být dramaturgové ČT tak natvrdlí v myšlení, že tyto pořady ještě někoho zajímají. Je to překonaný formát, který mladé diváky nezajímá a starší diváky už nepobaví, protože to skutečně kvalitní už viděli mnohokrát. Děs. PS: navíc tento pořad totálně připomíná střihový seriál Silvestrovský koktejl, kde Dejdar uváděl 16 dílů s výběrem silvestrovských scének. Fakt originální!(1.1.2020)

 • filmmovier
  ***

  Výuka dějepisu, Bohdalka a Dvořák, Mladý a Náhlovský za 5*, Sokol, Geňa a Suchoš, Milionář za 4*, zbytek průměr až podprůměr. Dejdar zbytečnej.(1.1.2020)

 • joshula
  *

  Tragický výběr scének, který není hoden takové události.(2.1.2020)

 • lubospoti
  **

  Což o to, většina scének je docela vtipných. Ale už se objevily v tolika pořadech, že je ztrátu času a peněz vytvářet z nich úplně nový střihový snímek.(31.12.2019)