Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • MacGuffin
    ***

    Již mnohokrát vytahoval Bill Mayhew (John Payne) svého mladšího bratra Sama (Skip Homeier) z bryndy a dostal jej i z vězení. Přesto se Sam z chyb, které jej i jeho bratra často dostávají do problémů nepoučil. Když se Sam dá dohromady s majitelem kasina Donovanem (Lee J. Cobb), který má špatnou pověst, stojí nakonec bratři na rozdílných stranách zákona a dojde ke konfrontaci... , H.- John Payne (Bill Mayhew); Mona Freeman (Elizabeth Sutton); Lee J. Cobb (Jim Donovan); Ray Middleton (John Sutton); Skip Homeier (Sam Mayhew); Lee Van Cleef (Pecos Larry)(20.5.2013)

  • Cascabel
    *

    Slabý béčkový western. A přitom námět dost zajímavý, ale scénárista to zkazil a režisér nezvládl. Jestli někdo chce vidět chladnokrevnho pistolníka, jak umývá nádobí, nebo Lee van Cleefa s komickým účesem a putinovským pohledem, jak dostává nakládačku, tak ať se na tenhle film koukne.(4.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace