Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Již mnohokrát vytahoval Bill Mayhew (John Payne) svého mladšího bratra Sama (Skip Homeier) z bryndy a dostal jej i  z vězení. Přesto se Sam z chyb, které jej i jeho bratra často dostávají do problémů nepoučil. Když se Sam dá dohromady s majitelem kasina Donovanem (Lee J. Cobb), který má špatnou pověst, stojí nakonec bratři na rozdílných stranách zákona a dojde ke konfrontaci. (MacGuffin)

(více)

Recenze (2)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Již mnohokrát vytahoval Bill Mayhew (John Payne) svého mladšího bratra Sama (Skip Homeier) z bryndy a dostal jej i z vězení. Přesto se Sam z chyb, které jej i jeho bratra často dostávají do problémů nepoučil. Když se Sam dá dohromady s majitelem kasina Donovanem (Lee J. Cobb), který má špatnou pověst, stojí nakonec bratři na rozdílných stranách zákona a dojde ke konfrontaci... , H.- John Payne (Bill Mayhew); Mona Freeman (Elizabeth Sutton); Lee J. Cobb (Jim Donovan); Ray Middleton (John Sutton); Skip Homeier (Sam Mayhew); Lee Van Cleef (Pecos Larry) ()

Cascabel 

všechny recenze uživatele

Slabý béčkový western. A přitom námět dost zajímavý, ale scénárista to zkazil a režisér nezvládl. Jestli někdo chce vidět chladnokrevnho pistolníka, jak umývá nádobí, nebo Lee van Cleefa s komickým účesem a putinovským pohledem, jak dostává nakládačku, tak ať se na tenhle film koukne. ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama