Reklama

Reklama

Koi wa cuzuku jo doko made mo

(seriál)
  • Japonsko 恋はつづくよどこまでも (více)
Trailer

VOD (1)

Epizody(10)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

skorpik42 

všechny recenze uživatele

Ospravedlňujem sa tu všetkým prítomným, ale podľa mňa to zas taká pecka nebola. Dejovo si nemôžem sťažovať, bolo super, že línia hlavných postáv bola popratkávaná príbehmi pacientov, odvíjali sa tam veľmi nevtieravo aj príbehy vedľajších postáv. Ale hlavná dvojica? On sa celú dobu tváril ako povýšenecký pako, ktorý držal jeden pohľad dobrých 9 dielov. A ona? Ešte som asi nemala nikdy takú chuť vypnúť seriál. Stále vyrehotaná, vtieravá a otravná. Neviem si predstaviť, že by sa niekedy tak odlišní ľudia mohli dať spolu dokopy. ()

angelbooks 

všechny recenze uživatele

Musím uznat, že většinou nemají tyto malé série u mě velké hodnocení. Většinou si je ani nepustím znovu... Tato do nich však nepatří. Krásný příběh, skvělý herci a taky happy end - co víc si přát. Opravdu krásná odpočinková záležitost. Doporučuji na zimní večeři. Tato dorama Vás totiž pobaví i zahřeje u srdce. :) ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelně odpočinková záležitost. Je to jako by vám manga vyskočila z papíru a odehrávala se vám před očima. Máme tu hrdinku, která se zamilovala na první pohled a tahle láska ji dovede k výběru, co dál dělat a stává se sestřičkou. Když se po škole opět potkává se svým princem, je z něj démonský doktor, před kterým se třese celé oddělení kardiologie. Tak nějak. Seriál má jedno klišé za druhým, ale jsou tak pěkně udělaná a netrvají zbytečně dlouho, že se u toho divák pobaví. Navíc ústřední dvojice je neuvěřitelně roztomilá, asi tak od třetího dílu to navíc mezi nimi začne příjemně jiskřit. Tohle je přesně ten typ seriálu, co spadá do té puberťácké kategorie „kjáááá, kawaii“. A pak že Japonci neumí romantiku. ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Po sto letech jsem si pustila něco japonského a asi to bylo v pravou chvíli na správném místě. Seriál mi sedl od první do poslední minuty. Dokonce jsem mu propadla stejně, jako když jsem s východní Asií začínala. Jakoby to bylo poprvé. Ústřední písnička mi zní v hlavě ještě teď. Děj je pravda jednoduchý a od začátku daný, ale je prokládán příběhy pacientů a vedlejších postav. Mezi nimi zářila Karina, pro kterou mám slabost, a která byla jak sousedka odvedle, se kterou by stálo za to si zajít na skleničku. Čistých pět to sice není, hlavní hrdinka mi nějak extra nesedla, ale raději zaokrouhluju nahoru než dolů, protože si jsem jistá, že si to ještě někdy pustím. 🙂 ()

jarah 

všechny recenze uživatele

K seriálu som pristupovala ako k splnenému snu. Obľúbené lekárske prostredie, Sato Takeru a príbeh Popolušky, ktorá získa lásku krásneho princa. Odpočinková záležitosť, u ktorej nevadí naivný a predvídateľný dej, absencia chémie medzi hlavnými postavami, výber herečky na úlohu Popolušky, ktorá už nemohla byť typovo rozdielnejšia, než jej vysnívaný princ a Satóov zamračený výraz samuraja Kenshina pred finálnym zápasom. Občas som sa pristihla, že čakám, kedy vytiahne spoza chrbta naostrenú katanu. Anyway, oddychovka ako stvorená na voľný deň, smelo do toho! ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama